Samsung M31 alınır mı?

Bütçe
4000
Annem kullanıyor. İşlemcisi iyi. Pubg gibi oyunlarda sabit 60 fps veriyor. Şarjı uzunca gidiyor. Hızlı şarjı var. Kamerası gayet iyi. Hızlı/yavaş çekim ve geniş açı da var diye hatırlıyorum. Benim açımdan F/P ürünü sayılacak gayet iyi bir telefon. Şarj konusunda pubg de rank kasarken 5 saat aralıksız oynadığımı hatırlıyorum. Alınır bir telefon.

Annem kullanıyor. İşlemcisi iyi. PUBG gibi oyunlarda sabit 60 FPS veriyor. Şarjı uzunca gidiyor. Hızlı şarjı var. Kamerası gayet iyi. Hızlı/yavaş çekim ve geniş açı da var diye hatırlıyorum. Benim açımdan F/P ürünü sayılacak gayet iyi bir telefon. Şarj konusunda PUBG de rank kasarken 5 saat aralıksız oynadığımı hatırlıyorum. Alınır bir telefon.

1-sadece en düşük grafik ayarında 60 FPS veriyor oda sabit değil.
2-kamerası iyi değil.
3-video iyi değil 60 FPS kayıt yok.
4-ekran 60 Hz
5-tek artısı 6000 mAh bataryası.

Son düzenleme:
Alınmaz diyip bırakmasaydınız keşke hocam. Ne eksiği var da alınmaz onu söyleseydiniz daha iyiydi sanki.
Konu sahibi açıklama yapmamı beklememiş, alınır mı diye sormuş. Ben de alınmaz dedim. Ki alınmaz da. Exynos 9611 zayıf bir SoC. Ghosting Screen, M31 ve M31S'te karşılaşılan bir problem. Sadece bataryası iyi. Donanım ve kamera olarak iPhone 8'in çok gerisinde. Yazılım stabilitesi bakımından yine iPhone 8 daha iyi. Ghost Screen olmasa ekran için de iyi diyebilirdim ancak Ghost Screen problemi var. Şimdi diyeceksin annemin telefonunda yok. Sen yaşamadın diye böyle bir problemin varlığını yok sayacak değiliz.

@RayTracing M31'in ekranı Super AMOLED.

Geri
Yukarı