Samsung M33 vs A34

Bütçe
9500
@EfoWars peki A34 kullanımı uzun ömürlü olur mu mümkünse 3 yıl kullanmak istiyorum minimum donma takılma yapar mı?

@Burak2134 aynı şekilde size de sorayım donma takılma yapar mı uzun ömürlü olur mu diye.

@EfoWars peki A34 kullanımı uzun ömürlü olur mu mümkünse 3 yıl kullanmak istiyorum minimum donma takılma yapar mı?

@Burak2134 aynı şekilde size de sorayım donma takılma yapar mı uzun ömürlü olur mu diye.

5 sene güncelleme alacak güncellemesi bittikten sonra illaki yavaslar ama kullanılmaz hale geleceğini sanmıyorum. Annemede aldık kendisi memnun.

Hocam bataryalar ortalama 2 yıl sonra kötü performans gösteriyor zaten bu her telefonda var. Bataryayı garanti dolmadan değiştirtirsiniz olur biter. Donma kasma olacağını da sanmıyorum genel kullanımda.

Anlaım hepinize çok teşekkür ederim karar vermemde çok yardımcı oldunuz A34 alacağım radyoyuda yanımda taşırım artık.

Anlaım hepinize çok teşekkür ederim karar vermemde çok yardımcı oldunuz A34 alacağım radyoyuda yanımda taşırım artık.

Evet öyle yapmanız daha sağlıklı olur zaten (deprem zamanı için). Pil değiştire değiştire uzun süre gider radyo.

Geri
Yukarı