Samsung M34 batarya performansı kötü

Hocam batarya da düzelme var mı
Bugün 3. gün. Pil kullanım özellikleri öğreniliyor kısmının sona ermesini bekliyorum. Ondan sonra daha olumlu bir gözlem yapabileceğim sanırım. Ancak başka kaynaklarda işlemcisinin 6000mAh bataryayı 5000mAh batarya ile eşdeğer kıldığını söyleyenler olmuş. Yani telefona 6k değil de 5k gözüyle bakacağım. Ayrıca 120hz'i de işin içine katınca, max 7 saati görür gibime geliyor. İlerleyen günlerde duruma göre tekrar yorum yapacağım.

Bugün 3. gün. Pil kullanım özellikleri öğreniliyor kısmının sona ermesini bekliyorum. Ondan sonra daha olumlu bir gözlem yapabileceğim sanırım. Ancak başka kaynaklarda işlemcisinin 6000mAh bataryayı 5000mAh batarya ile eşdeğer kıldığını söyleyenler olmuş. Yani telefona 6k değil de 5k gözüyle bakacağım. Ayrıca 120hz'i de işin içine katınca, max 7 saati görür gibime geliyor. İlerleyen günlerde duruma göre tekrar yorum yapacağım.
Hocam sizce alınır mı telefon genel olarak memnun musunuz

Hocam sizce alınır mı telefon genel olarak memnun musunuz
beklentiniz nedir? şu anki fiyatlarla vergisiz telefonlar kategorisine girmiyor diye biliyorum. Eğer bu telefona 10 bin tl ve üzerinde ödeyecekseniz A34 tavsiye ederim. Ben vergi indiriminden faydalanacağım için F/p diyebilirim. Kamerası, 120hz ekranı, 5G oluşu güzel detaylar. Ancak oyun konusunda WildRift üzerinden örnek vereyim, en düşük grafiklerde 120fps alamıyorsunuz, 90fps üzerine çok nadir çıkabiliyor cihaz diye gözlemledim.

beklentiniz nedir? şu anki fiyatlarla vergisiz telefonlar kategorisine girmiyor diye biliyorum. Eğer bu telefona 10 bin tl ve üzerinde ödeyecekseniz A34 tavsiye ederim. Ben vergi indiriminden faydalanacağım için F/p diyebilirim. Kamerası, 120hz ekranı, 5G oluşu güzel detaylar. Ancak oyun konusunda WildRift üzerinden örnek vereyim, en düşük grafiklerde 120fps alamıyorsunuz, 90fps üzerine çok nadir çıkabiliyor cihaz diye gözlemledim.
Samsung sitesinden alacağım vergi indirimi. Oyun oynamıyorum ben. Sadece günlük kullanım. Şarjı 1 günü rahat çıkarsın. 3 4 sene gitsin bana yeterli.

Hayırlı olsun hocam

Hocam haklısınız bende yaşadım telefonda problem falan olduğunu sanıp garantiye göndermeyi planlıyordum. Hangi insan para verdiği şeyin sorunlu olmasını ister ki?
Yukarıdada dediğim gibi zamanla düzeleceğini düşünüyorum. ( ayarlardan cihaz bakımına girip bakmanızı öneririm hocam belki orada ipucu bulunuyordur)
Hocam dediğiniz gibi, pil kullanım özellikleri kısmı tamamlandığında daha optimize bir kullanım sunmaya başladı. Görsel ekliyorum :
f94f388f-d637-44ec-b65a-b18ad30ec5e6.jpg

Hocam dediğiniz gibi, pil kullanım özellikleri kısmı tamamlandığında daha optimize bir kullanım sunmaya başladı. Görsel ekliyorum :Eki Görüntüle 2037278
Dediğim gibi ustam Samsung yeni telefonlarda kullanım özelliklerini öğretip daha optimum düzeyde şarj olanağı sunuyor. Sizin telefonda erken bitmiş benimki 2 hafta boyunca devam edip sonra düzeldi. (hocam sanki pil kullanımı biraz yüksek bende 4500 mah batarya bulunurken 1,5 günü çıkartabiliyorum ama sizin telefon galiba şarj öğütüyor.)

(ara sıra oyunda oynuyorum)

Geri
Yukarı