S20 FE'nin batarya performansı çok kötü

Bence Samsung telefonlarda batarya ve performansı dengeli bir şekilde en iyi veren işlemci Snap 778G. Eğer bataryayı bu kadar önemsiyorsanız işlemci performansından biraz feragat edip bu işlemciye sahip modellere yönelmelisiniz. Ben M52 Telefonumu 60 Hz'de kullanarak orta yoğunlukta kullanımda 2 günde 1 şarj ediyorum. A52S ve A73 hakkındaki yorumlarda bu konuda oldukça olumlu. Isınma değerleri de bu işlemcinin çok güzel. Bu sayede oyunlarda, uzun süreli oynamalarda stabil bir performans alabiliyorsunuz.

Bence Samsung telefonlarda batarya ve performansı dengeli bir şekilde en iyi veren işlemci snap 778g. Eğer bataryayı bu kadar önemsiyorsanız işlemci performansından biraz feragat edip bu işlemciye sahip modellere yönelmelisiniz. Ben M52 telefonumu 60 Hz'de kullanarak orta yoğunlukta kullanımda 2 günde 1 şarj ediyorum. A52s ve A73 hakkındaki yorumlarda bu konuda oldukça olumlu. Isınma değerleri de bu işlemcinin çok güzel. Bu sayede oyunlarda, uzun süreli oynamalarda stabil bir performans alabiliyorsunuz.

İnsanlar 120 Hzli telefonda da 60 Hz kullanırsa verdiği paraya aldığı performansı görmemiş oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı