Samsung M51 alınır mıydı?

Aşırı fanboyluk yapıyorsunuz. AMOLED ekran öyle siz oyun oynarken falan çat diye kırılmıyor ki?

Kırılsa verdiğiniz para yakın. Ek olarak sen günlük kullanımda o Antutu puan farkını fark eder misin? Hayır.

120Hz LCD yerine ben 60Hz Super AMOLED tercih ederim.

@Teknocuk İçiniz rahat olsun. Gayet güzel bir tercih yapmışsınız. Tekrardan hayırlı olsun.

Aşırı fanboyluk yapıyorsunuz. AMOLED ekran öyle siz oyun oynarken falan çat diye kırılmıyor ki?

Kırılsa verdiğiniz para yakın. Ek olarak sen günlük kullanımda o Antutu puan farkını fark eder misin? Hayır.

120Hz LCD yerine ben 60Hz Super AMOLED tercih ederim.

@Teknocuk İçiniz rahat olsun. Gayet güzel bir tercih yapmışsınız. Tekrardan hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederim gerçekten içime kuşku düştü kötü bir tercih mi yaptım diye. Rahatlattınız beni.

M51 kullanıyorum almayın.
1)Kutusu zaten dandik karton
2)Işlemcisi 730G'de olsa iPhone 7 ile hız testi yaptığımızda iPhone 7 daha iyi (ikisini de kullanıyorum)
3)Bataryasına lafım yok
4)Kamerası bulanık (iPhone 7 ve Oppo reno 2Z'ye göre.
Dostum kutuya kimse bakmıyor. İşlemci konusunda ise hız testlerinde iPhone'lar Android'lerden önde çıkar genelde. Kamera konusunu da ilk kez sizden duyuyorum. Yakın bir akrabam kullanıyor kısa bir süre kurcalama imkanı bulmuştum kamerası iyi gelmişti. Kamera konusunu araştırın bence sizde sorun olabilir.

M51 kullanıyorum almayın.
1)Kutusu zaten dandik karton
2)Işlemcisi 730G'de olsa iPhone 7 ile hız testi yaptığımızda iPhone 7 daha iyi (ikisini de kullanıyorum)
3)Bataryasına lafım yok
4)Kamerası bulanık (iPhone 7 ve Oppo reno 2Z'ye göre.
Aldım kullanıyorum herhangi bir şikayetim yok. A10 Fusion daha kötü bir işlemci diye biliyorum. Biraz fanboy gibisiniz. Ayrıca kamerası bulanık da değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı