Samsung M51 alınır mıydı?

4 Yıllık dedigin telefonun tek çekirdek sonucu Exynos 9825 (geçen senenin amiral gemisi)den daha fazla dikkatinizi çekerim.

İstediği kadar öyle olsun. Şu an için beş para etmez bir telefon. Apple ayrıyeten yavaşlatıyor.

Fanboy oldugun kesin hiç ugraşmayacagım istedigini kullan. Beş para etmeyen telefonu 2 sene sonra görürsün IPhone'nin degeri düşmezken Android'leri 1200'e kolay alırsın.

Ben M51 kullanmıyorum. Poco X3 kullanıyorum. Haddini bil. En azından bilerek yavaşlatmıyorlar telefonları.

M51 ile Poco X3 çıkalı kaç gün oldu? :) Utanmadan 3 hafta içinde yavaşlatsalardı. Uzatma 2 sene sonra iPhone 6S ile takas bile yapamazsın 2. el degeri düştügü zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
M51 ile Poco X3 çıkalı kaç gün oldu? :) Utanmadan 3 hafta içinde yavaşlatsalardı. Uzatma 2 sene sonra iPhone 6S ile takas bile yapamazsın 2. el degeri düştügü zaman.

Poco X3'ün en az 4 yıl güncelleme alma garantisi var.

Yapmam zaten. Çünkü telefon 6S ve 7'den çok daha iyi. Gidip de 4 yıllık telefonu övüyorsunuz. Yazık.

Ben telefonu övmüyorum diğer telefon ile yaptığı üstünlüğü söylüyorum. Hem sizde (herkes üzerine alınmasın) orta segment bir telefonu övüyorsunuz. Övdüğün telefonu kullanmasam inanacağım tek batarya özelliği iyi geri kalanı boş arkası kılıf kıllandığım halde çizildi telefonun şifresini açarken kasıyor yapmayın böyle insanları yanlış yönlendirmeyin :( M51 kağıt üzerinde iyi olsa da ben rakiplerine göre iyi olmadığını düşünüyorum ve önermiyorum.

Son düzenleme:
Ben telefonu övmüyorum diğer telefon ile yaptığı üstünlüğü söylüyorum. Hem sizde (herkes üzerine alınmasın) orta segment bir telefonu övüyorsunuz. Övdüğün telefonu kullanmasam inanacağım tek batarya özelliği iyi geri kalanı boş arkası kılıf kıllandığım halde çizildi telefonun şifresini açarken kasıyor yapmayın böyle insanları yanlış yönlendirmeyin :( M51 kağıt üzerinde iyi olsa da ben rakiplerine göre iyi olmadığını düşünüyorum ve önermiyorum.
Telefon şifre ekranında falan kasmıyor. Orta segment bir telefon bunu bende biliyorum ama sırf iPhone diye 4 yıllık 32GB telefona 4.000 lira veren var. Çizilmeye bir şey diyemem kronik sorun sanırım.

Telefon şifre ekranında falan kasmıyor. Orta segment bir telefon bunu bende biliyorum ama sırf iPhone diye 4 yıllık 32 GB telefona 4.000 lira veren var. Çizilmeye bir şey diyemem kronik sorun sanırım.

O telefonun arkası kolay çizilmiyor. Bazı 'kötü' kullananlar, telefona telefon gibi davranmıyorlar.

Telefon şifre ekranında falan kasmıyor. Orta segment bir telefon bunu bende biliyorum ama sırf iPhone diye 4 yıllık 32 GB telefona 4.000 lira veren var. Çizilmeye bir şey diyemem kronik sorun sanırım.

Kullanıyorum ve kasıyor bir kere inceleme ile o sonuca varamazsınız. Ben burada kullandığım telefonu neden kötülemek isteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı