Samsung M52 alınır mı?

gncdgms

Hectopat
Öncelikle 6000 TL civarı bütçem var, A52, M52 ve A33'ün arasında kaldım. Şu an piyasadaki orta segment alınabilecek uygun fiyatlı telefonlar bunlar bence, bunların arasından dikkatimi çeken M52 oldu, özellikle işlemcisi beni ona yöneltiyor, kullananlar memnun mu, uzun kullanımda bir sorun çıkarttı mı? Bunları merak ediyorum, yorumlara yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direk M52 diyorum. A52 çok pahalandı. OIS dışında kameralarda benzer. M52 bence şuan bir çok yönden daha avantajlı.
A33 konusuna gelirsek açıkçası çok heyecanlıydım o telefona ama Kerem Enginar'ın incelemesinden sonra biraz soğudum. Antutu'da falan iyi gözükmesine rağmen Genshin Impact testlerinde falanda işlemci stabil bir performans sergilemiyor. Genshin Impact'da Snap 720g bile sanki daha stabil gözüküyor. Batarya optimizasyonuda çok başarılı değil diyorlar ama belki güncellemelerle düzelir. Şimdilik ben olsam almazdım M52 alternatifi varken almadımda.

OIS yok, SAR değeri yüksek, 3.5mm jak yok, su toz dayanıklılığı yok, mono hoparlör var. Bunlar sizin için sorun değilse M52 alınır tabii ki.

OIS yok, sar değeri yüksek, 3.5mm jak yok, su toz dayanıklılığı yok, mono hoparlör var. Bunlar sizin için sorun değilse M52 alınır tabii ki.

Jak girişi olmaması sorun değil, zaten Bluetooth kulaklık kullanıyorum, kablolu kulaklıkta pek kullanan yok artık, diğer özelliklerde çok gerekli şeyler değil bana göre. 3 4 sene kasmadan donmadan kullanayım bana yeter.

Jak girişi olmaması sorun değil, zaten Bluetooth kulaklık kullanıyorum, kablolu kulaklıkta pek kullanan yok artık, diğer özelliklerde çok gerekli şeyler değil bana göre. 3 4 sene kasmadan donmadan kullanayım bana yeter.

Ben de öyle düşünüyordum. M52 almak için yola çıktım. OIS farkını canlı canlı mağazada test edince A52 alıp geldim. 😀
Sar değeri yüksek değil, kriterlerin çok çok altında. Bu eksi olarak göstermek doğru değil.
Ne kadar az o kadar iyi.

Ben de öyle düşünüyordum. M52 almak için yola çıktım. OIS farkını canlı canlı mağazada test edince A52 alıp geldim. 😀
Nasıl test ettiniz? Benim bildiğim M52 sadece internette satılıyor. 2 telefonu mağazada nasıl karşılarştırdınız? Bende M52 var öğrencimde A52 var açıkçası bir kaç fotoğraf çektim yan yana pek bir fark göremedim ama video kısmında biraz fark var.

Nasıl test ettiniz? Benim bildiğim M52 sadece internette satılıyor. 2 telefonu mağazada nasıl karşılarştırdınız? Bende M52 var öğrencimde A52 var açıkçası bir kaç fotoğraf çektim yan yana pek bir fark göremedim ama video kısmında biraz fark var.
Magazada calışan arkadaşta m52 vardı. Sadece İnternet'e satıldığını da gidince öğrendim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı