Samsung M7 43" 4K monitör alınır mı?

Livori

Hectopat
Daha fazla  
Odamda PS5 oynamak için düşünüyorum. Dahili uydu alıcısı olmasına gerek yok. Fiyatı da çok iyi gibi geldi bu fiyata bu boyutta 4K olarak. Sizce alınır mı? Benzer fiyatlara başka ürünler var mıdır?

Ürün ismi: Samsung M7 LS43BM700upxuf 43" 4 ms 4K monitör.

Akakçe:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alınır. Gönül isterki 120 Hz olsun vrr olsun allm olsun OLED olsun, ancak bunların hepsine sahip panelli bir TV'nin fiyatı korkunç seviyelerde. Bu fiyata bu cihaz bence çok iyi.

Bu fiyata çok iyi. Ben 43 inç TV arayanlara alternatif olarak öneriyorum. Bu fiyata alınabilecek en ucuz 4K monitör zaten 6000'den başlıyor 28 inç 60 Hz. Bu 8000'e bedava. Smart TV içermesi de ayrı bir güzellik veriyor TV olarak da kullanılabilmesini sağlıyor.

Biraz araştırdım youtube'da inceleme videosu var. PS5 için ideal diyorlar. Benimde çok hoşuma gitti,
verdim siparişi bakalım.
Hayırlı olsun güle güle kullanın, vaktiniz olursa kısada olsa bir inceleme yazısı rica ediyorum.Bence herkesin dikkatini çeken bir ürün bu incelemeside rağbet görür.

Hayırlı olsun güle güle kullanın, vaktiniz olursa kısada olsa bir inceleme yazısı rica ediyorum.Bence herkesin dikkatini çeken bir ürün bu incelemeside rağbet görür.
Teşekkür ederim tabii yazarım. Ürünü amazondan sipariş ettim tahmini teslimat tarihi haftaya pazartesiymiş biraz beklememiz gerekecek.

Geri
Yukarı