Samsung mini model üretir mi?

nyks10

Hectopat
Merhaba dostlar, bir süredir Android telefon almak niyetindeyim. Ancak 6.5 inç ve civarı boyutlar beni çok rahatsız ediyor. Sizce Samsung öncelik olmak üzere diğer markalar 6 inç ya da altı, orta-üst seviye cihazlar üretir mi ve Türkiye'de bu modelleri görebilir miyiz?

Merhaba dostlar, bir süredir Android telefon almak niyetindeyim. Ancak 6.5 inç ve civarı boyutlar beni çok rahatsız ediyor. Sizce Samsung öncelik olmak üzere diğer markalar 6 inç ya da altı, orta-üst seviye cihazlar üretir mi ve Türkiye'de bu modelleri görebilir miyiz?

Hocam sizi çok iyi anlıyorum bende büyük telefon sevmem ve şu anda 9S kullanıyorum.:D neyse büyük ihtimal mini modellerinden artık üretmezler. Note serisi bile bitti diye bir ton haber dönüyor hocam isterseniz bütçe belirtin en mini telefonu önerelim size bence.

Hocam aslında bütçe 3500 TL ve civarı ancak mini model olsa 5000'e kadar çıkarım. O kadar rahatsız olduğum bir konu bu. Kırılsın diye ekran yapıyorlar. Aradaki birkaç inç in kaba olmaktan başka bir anlamı yok. Batarya desen küçük ekran az şarj tüketir düz mantık. Bataryanın da küçük olmasının zararı yok. Çok dertliyim anlayacağınız.

Hocam sizi çok iyi anlıyorum bende büyük telefon sevmem ve şu anda 9S kullanıyorum.:D neyse büyük ihtimal mini modellerinden artık üretmezler. Note serisi bile bitti diye bir ton haber dönüyor hocam isterseniz bütçe belirtin en mini telefonu önerelim size bence.

Telefonunuza gözünüz gibi bakmanızı öneriyorum benimle aynı düşüncede olduğunuzu varsayarak: )

Hocam aslında bütçe 3500 TL ve civarı ancak mini model olsa 5000'e kadar çıkarım. O kadar rahatsız olduğum bir konu bu. Kırılsın diye ekran yapıyorlar. Aradaki birkaç inç in kaba olmaktan başka bir anlamı yok. Batarya desen küçük ekran az şarj tüketir düz mantık. Bataryanın da küçük olmasının zararı yok. Çok dertliyim anlayacağınız: )

Telefonunuza gözünüz gibi bakmanızı öneriyorum benimle aynı düşüncede olduğunuzu varsayarak: )

Hocam iPhone benim için sıkıntı olmaz derseniz çoğu iPhone modeli olur (2.el bakabilirsiniz isterseniz ) çoğu gerçekten küçük ekranlara sahip oluyor. Mesela SE 2 4.7 inç-iPhone 7 4.7 inç.
Samsung'dan ve Android'den vazgeçemem diyorsanız 5.8 inç S9 var.

Yeni konular

Geri
Yukarı