Çözüldü Samsung Note 10 Plus telefona format nasıl atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ahmet Jason

Attopat
Daha fazla  
Geçen Samsung Note 10 Plus aldım ve şifre koydum ama şifreyi unuttum. Bende içinde fazla bir şeyim olmadığı için sıfırlamaya karar verdim. Ancak internetteki videolarda yapılabildiğini izlememe rağmen gene de yapamadım(abartmadan söylüyorum aralıksız 2-3 saat denedim videolardakileri).sizce başka hangi yollarla format atılır?

Çözüm
Arkadaşlar formatı attım ama bayağı zorlandım çünkü kimse bana güç tuşuna basıldığında Bixy'i aktif ettiğimle alakalı bir şey söylememişti ve bu yüzden yapamamışım. Bu yüzden cizhazınız Samsung ve bixy kullanmıyorsanız kesinlikle bixy devre dışı birakın ve bu olay sonlansın. Nasıl yaptığıma gelecek olursak 3.günün sonunda bir telefoncudan bilgi doğrultusunda bilgisayarla telefonu birbirine taktım ve 30 saniye boyunca güç/ses kısma ve açma olan 3 tuşada basılı tuttum ve kendi kendine kapandı bu sefer güç ve ses açma ya 7 saniye bastım ve format atabildim. Hepsi bu kadarmış meğerse. Ama bu bile işe yaramazsa büyük ihtimalle yukarıdaki yazıda olan siteden bilgi alarak rot atıp ta çözebilirsiniz ama uğraştırıcı olur.
Cihazı kapat ses açma Power 7 saniye basılı tutarak zorla yeniden başlat. Ekran kapandığı gibi ses açma Power komununa al. Ses tuşları ile wipe data factory resete gelip. Yes deyip sıfırla. Ardından reboot yap.

Son düzenleme:
Cihazı kapat ses açma ses kısmaya 7 saniye basılı tutarak zorla yeniden başlat. Ekran kapandığı gibi ses açma Power komununa al. Ses tuşları ile wipe data factory resete gelip. Yes deyip sıfırla. Ardından reboot yap.

15 Dk'dır Power ve ses açama tuşuna 7 saniye basıp sonra da Power ve ses kısma tuşunu deniyorum ama gene de sonuç alamadım. Ya ben yanlış yapıyorum ya da cihazda sorun olabileceği geliyor aklıma. Bu arada Samsung Account hesabımdan bir şeyler yapabilir miyim?

Arkadaşlar formatı attım ama bayağı zorlandım çünkü kimse bana güç tuşuna basıldığında Bixy'i aktif ettiğimle alakalı bir şey söylememişti ve bu yüzden yapamamışım. Bu yüzden cizhazınız Samsung ve bixy kullanmıyorsanız kesinlikle bixy devre dışı birakın ve bu olay sonlansın. Nasıl yaptığıma gelecek olursak 3.günün sonunda bir telefoncudan bilgi doğrultusunda bilgisayarla telefonu birbirine taktım ve 30 saniye boyunca güç/ses kısma ve açma olan 3 tuşada basılı tuttum ve kendi kendine kapandı bu sefer güç ve ses açma ya 7 saniye bastım ve format atabildim. Hepsi bu kadarmış meğerse. Ama bu bile işe yaramazsa büyük ihtimalle yukarıdaki yazıda olan siteden bilgi alarak rot atıp ta çözebilirsiniz ama uğraştırıcı olur.

Çözüm

Geri
Yukarı