Samsung note 3 çevreçesi çatladı servis ne kadara yapar?

ernyngn

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaslar, benim 8 ay önce aldığım Note 3 cihazımda yan çerçevesi 3 yerinden (sağ üst, sol üst ve yan kısmı ) çatladı ve ekranında çizik var bunun için telefonun garantisi var ama kullanıcı hatasi deyip para alacaklarını zannediyorum, sizce tahmini ne kadar fiyat veririler veya tanıdık bir turkcell servisimiz var oraya mi göndermeliyim? Tavsiyeleriniz icin şimdiden tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanıdık falan hikaye kesinlikle cihazi kendi servisine götürmelisin.Cihazın kırılması tabiki senin hatan para alıp yapıcaklardır fakat ne kadar alıcaklarını sadece tecrübe etmiş biri bilebilir.

Servis, ekranıyla beraber değiştirir. Ve cok para alır. Sana tavsiyem servise götürme. 20 liraya metal bumperlar var. Hem telefonu korur hem de çizikler gizlenmiş olur.

SAMH-N9005-39F-9.jpg

Kılıf alıp kullanabilirsin hem koruma sağlar , hem çizikler gizlenmiş olur. Servis pahalı olur diye düşünüyorum. Ama sormakta fayda var.

Note 2 de cam değiştirme 400 ila 600 arasında değişiyor ama note 3 ü bilmiyorum ben istanbuldaki bir yere göndermiştim orda 100 liraya ekranı hallettiler ve üstüne jelatin taktılar gayet memnun kaldım imkanın varsa oraya gönder ama
ekran da o kdr abartılacak bi çatlak yoksa hiç grk yok yaptırmaya :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı