Samsung NP-RV511 hangi parçalar yükseltilir?

buraakugurr

Yoctopat
Daha fazla  
Abi Samsung NP-RV511 model laptopun var. Artık yavaşlamaya başladı. Hangi marka SSD RAM ve ekran kartı takabilirim? 16 GB RAM ve 512 SSD istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Core Duo işlemcili bir laptop için gereksiz bir yükseltme olur eğer iki RAM slotu varsa 2x4 GB RAM takarsınız. Hafıza olarak da 240 GB SATA SSD yeterli olur.

Anlamadığım için sormuştum peki 2X 6 nasıl olur LoL pes Metin2 oynamak için nasıl bir yükseltme yapabilirim

Eğer 2 slotsa öyle yapabilirsiniz. Tek slotsa 1 tane 8 GB RAM alıp 2 GB RAM çıkarmanız gerekecek. 2x6 olmaz tam performans vermez tek kanal çalışır. Windows 10 kullanıyorsanız sağlıklı olması açısından 2x4 dedim. (Ekran kartı var mı bu laptopta?)

Valla hiç bilmiyorum bizim eski laptoptu kendi evime götürdüm anlamadığım içinde bi yorum yapamıyorummyardımcı olabilirsen çok sevinirim gerçekten

Nasıl öğrenebilirim içindeki parçaları

Bide 2 slotluysa 2x8 nasıl olur

Dosya Ekleri

• IMG-20221201-WA0014.jpeg
    IMG-20221201-WA0014.jpeg
    57,9 KB · Görüntüleme: 27
Bilgisayar çalışıyorsa Bilgisayara CPU Z veya ID indirip oradan Bütün sekmeleri atabilirseniz çok memnun olurum. Bir de Windows+R yapıp dxdiag yazın oradaki bütün sekmelerin ekran görüntüsünü atın bakalım.

En fazla 8 GB ram destekli.Benim bilgisayar sorunlu.12 gb ssd disk var.Bayağı hızlandı.i3 işlemci taktık,sorunlar başladı çıkardık.Bir donanım sorun yapıyor bulamadık.Win 10 yüklenmiyordu.Uzun süre Win8 kullandım.Sonunda ne oldu ise Win10 yüklendi.2+2 ddr3 1600 HYnix ram vardı.8 gb ddr3 1600 mhz hynix ram aldım.Açılışta sorun verdi.O RAM ları Asus X54C bilgisayar taktım.Şu anda oldu 12 gb RAM.Asus da sorun yok.

İşlemci desteği

Yeni konular

Geri
Yukarı