Çözüldü Samsung NP300E5A internet kartı Driver'ını nasıl bulurum?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Semih Apdik

Hectopat
Samsung NP300E5A model bilgisayarımız var. Formatladım ama internet kartının Driver'ı yüklenmemiş haliyle. İnternette bulamadım hatta bir tane buldum fakat faydası olmadı. Yardımcı olur musunuz lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu dediğimi takip et. Bilgisayarıma sağ tıkla /özellikler/aygıt yöneticisi/ordan internet kartını bul sağ tık yap/özellikler/ayrıntılar/özellik yazan yerden donanım kimliklerini bul/en üsttekini internette ara direk çıkar driver.
Bu dediğimi takip et. Bilgisayarıma sağ tıkla /özellikler/aygıt yöneticisi/ordan internet kartını bul sağ tık yap/özellikler/ayrıntılar/özellik yazan yerden donanım kimliklerini bul/en üsttekini internette ara direk çıkar driver.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Teşekkür ederim sorunumu SAMSUNG'la iletişime geçerek çözmüştüm ama bir daha böyle bir olay yaşarsam dediğinizi uygulayacağım sağolun.
Donanım kimliklerini paylaşır mısın?
Size de teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı