Samsung NP300E5C - Mac OS X Lion v10.8.5

Gamze Gülden

Hectopat
Merhaba, Samsung Notebookuma OS X Mountain Lion v10.8.4 kurmak mümkün mü? Şimdiden cevaplarınız için Teşekkür ederim.

Samsung NP300E5C - S0BTR

• CPU: Intel Core i5 3210M
  • VRAM: NVIDIA GT620M gDDR3 1GB_Hybrid
  • MEMORY: 4GB (DDR3 1600 MHz/4g*1)
  • HDD: 500GB (5.4KR SATA)
  • ODD: Super Multi Dual Layer (SATA)
  • WIRED: 1 Gb LAN
  • COMMUNIC:802.11 bgn (1X1) + BT4.0

Mümkündür..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Atheros AR9485 kablosuz ağ kartınız çalışmayabilir. Bunu da USB Wi-Fi adaptör ile çözersiniz. Yükleme için bu rehberden yararlanabilirsiniz:

Unibeast ile Hackintosh Rehberi: Mac OS X Mountain Lion Kurulumu | Technopat
Merhaba konuyu hortlattığım için kusura bakmayın ama ben de samsung np300e5c-a0atr marka model laptop var bugün buna Yosemite kurulumu yaptım. Kurulumla alakalı hiç bir sorun yaşamadım. Ama driver kurma kısmında çok sıkıntı yaşıyorum ekran kartını Intel HD Graphics 4000 olarak görüyor tek onu düzgün görüyor ama ne Wi-Fİ yi nede ses le alakalı hiç bir driveri kuramadım kablolu internetten sıkıntısız bi şekilde bağlanıyorum ama dediğim gibi Wi-Fi ve ses sorumu var. Sizin rehberlerinizi izledim ama ya ben bulamadım ya da yoktu lütfen yardım edermisiniz. Şimdiden Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı