Samsung NP300E5C-S0btr Mac OS X kuramıyorum

Msdos disk part'dan GPT yaptım. Hatta Windows kurmaya çalışırken GPT olduğu için izin vermedi. Ama yine hata verdi. Şimdi config.plist'i değiştirdim Intel HD 3000 için olanla. Bakalım aynı hatayı verecek mi. Diski GPT yapmama rağmen aynı hatayı alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diski GPT yaptıktan sonra alanı baştan ayırdın mı? Eğer ayırmadıysan ayır, ayırmana rağmen alıyorsan başka USB portlarında da dene. Ek olarak tüm configleri sil, bunu indir. İndirdikten sonra Clover'a at ve adını config.plist olarak değiştir. Yazım kurallarına da dikkat et.

Bahsettiğiniz gibi yaptım. Eklediğim hatayla karşılaştım. Diski tekrar GPT yaptığım için Windows silindi.
Öte yandan config'de birçok deneme yaptım. Apple logosu sonrası siyah ekran ortası "geçit yok" işareti hatası aldım.

Uyarınız ve yardımınız için teşekkür ederim.

240GB'lık bir SSD aldım. Yarın gelecek ve montajını yapacağım. Bu, her seferinde Windows'u kaybetme derdinden kurtulacağım.

SDD için özel bir ayar yapmam gerekiyor mu?

20200421_225816.jpg

Çok özür dileyerek, kurulum yaptığım ekrandaki Settings'den mi bahsediyorsunuz?
15875017783478565381262046841183.jpg
Yukarıdaki hatayı aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı