Samsung NP300E5C Mavericks Başarısız Kurulum

WayTooBaD

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Arkadaşlar daha önceden de konu açmıştım fakat sanırım forum kurallarından dolayı konum silinmiş.

Dün ilk önce IOBluetooth sorunu aldığımı belirtmiştim sizlere fakat sonra "fake id " seçeneğine "0x01660003" yazdım bir süre beklediğim de ise kurulum ekranı geldi karşıma fakat kurulum sonun da kurulum başarısız oldu hatasını aldım tüm aldığım hataları alt tarafta fotoğraf olarak ekliyorum kurulum da aldığım hatayı da log halin de orada görebilirsiniz iyi çalışmalar..

Cihazın özellikleri de bunlardır:

NP300E5C - TEKNİK ÖZELLİKLER | DESTEK | SAMSUNG

10540915_10152100344516901_4324780951537024939_n.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
hata.jpg
hata2.jpg
10314701_10152100757721901_7471921538964267644_n.jpg

Selamlar arkadaşlar tekrar tekrar yapmaya çalışıyorum fakat çok ciddi bir yer de takıldım ve çözemiyorum partition manager ile böldüğüm HDD bölümüne Apple HFS dosya sistemine çevireceğim kısım da Primary partition seçeneği ne yazık ki çıkmıyor aşşağıya bir de fotoğraf ekledim. Sanırım tüm sorunlar bu yüzden kaynaklanıyor cihazın kendi için de recovery sistemi mevcut windows 8 in. Bu aşamada bana yardım ederseniz çok sevinirim çünkü kilitlenip kaldım artık.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Niresh kurmayı deneyin. Ek olarak da GraphicsEnabler=No yada Yes komutunu deneyerek sistemi boot ettirin.

O GraphicEnabler konusunu aştım fake id değiştirerek kurulum ekranına gelebiliyorum fakat yükleme tam bittiği sırada kurulum başarısız oldu hatasını alıyorum sanırım sorun primary olmadığından kaynaklı bunu nasıl yapabilirim asıl sorun bu.

Siz fake id vs denemeden direk olarak Niresh dağılımını indirin kurmayı deneyin... Muhtemelen kusursuz kurulur diye tahmin ediyorum. Kolay gelsin.

Niresh dağılımını kurmaya çalıştık fakat çalıştıramadık bilgisayarı yeniden başlatır gibi bizi samsung ayarına attı cihaz.

@Recep Baltaş hocam bir de siz bakın üç gündür araştırıyorum bir çözüme varamadım

Son düzenleme:
Arkadaşlar artık birisi ilgilensin son takıldığım yerin çözümünu bulamıyorum tüm forumu alt üst ettim üstelik.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı