Samsung NP350V-5C SSD Takabilir miyim?

daghanx

Kilopat
Yer
Ermenek
Daha fazla  
Öncelikle iyi geceler dostlar. Samsung NP350V-5C laptop sahibiyim. Recep Baltaş'ın ısrarlı önerilerini daha fazla göz ardı edemeyip, SSD kullanmaya kadar verdim. Servisi aradım, elimdeki bilgisayarın SSD desteğinin olmadığını söylediler. Ancak;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video da görüldüğü gibi adam 7 yıllık bilgisayara çatır çatır takıyor. Olayı anlamadım, bilen arkadaşlar açıklama getirebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce SDD hdd almadım elime girişleri sata ile aynı mı?

7 yıllık pc uyumlu benim 1 yıllık makine uyumsuz ise Samsung'a teşekkürler diler bir sigara yakarım. :)

Tabiki de takabilirsin, firma sordugun soruyu yanlış anlamış olabilir. Mesajında belirtdigin model sata2 portuna sahip, yani ssd takarken sata2 olanı tercih ediceksin. Sata3 alırsan çalışmaz.
Ben yıllarca teknik serviste çalıştım, inanın ssd takılmayan bir model bile görmedim. Yani hepsine takılıyor, ama istisnalar varsa tabiki bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı