Technopat Sosyal

Technopat Sosyal'e hoş geldiniz. Technopat Sosyal'de ücretsiz bir şekilde hesap oluşturarak merak ettiğiniz bir soruyu okurlarımızla paylaşıp merakınızı giderebilirsiniz :) Unutmadan, hesap kurduktan sonra konunuzun hızlı onaylanmasını istiyorsanız kurallara uygun bir şekilde açınız.

Samsung NP350V5C-S0JTR HD 7670M Sürücüsü

Samsung NP350V5C-S0JTR laptopta hem HD 4000 hem de HD 7670M olduğu için bu laptopa AMD sürücüsü kuramazsınız. Bu tip laptoplara Intel + AMD sürücüsü kurmanız gerek. Bu sürücü de UniFL sürücüdür.

Buradan indirebilirsiniz:

UnifL - leshcatlabs.net

Ayrıca:

1* PC'yi fişe takıp yeniden balatın.
2* Masaüstüne sağ tıklayp AMD Power Express'i açın ve güç tasarrufunu kapatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar linkini verdiğiniz sürücüyü windows 8.1 olan işletim sistemi üzerine önceki driverleri kaldırarak kurdum. İlk gün sıkıntısız çalışan sistem bu gün gene hata vermeye yavaşlamaya başladı. Bu sıkıntı windows 8.1 den mi yoksa benim bilmememden mi kaynaklanıyor anlayamıyorum. Yardım lütfen.

Teşekkür ederim. Deneyip bilgi vereceğim.

Yazmadığımı fark ettim. Sistem sıkıntısız çalışıyor. Güncelleştirmeler geldikçe yapıyorum. Sorunsuz bilginize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim arkadaşımda da böyle bir sorun var. HP bir model Laptop'u var. Onda da HD 4000 ve AMD ekran kartı var. Onda da oyunlarda AMD ekran kartını geçmiyordu. Bu işlemle yapabilir miyiz ?

Samsung np350v5c-s0jtr model laptopum var (i5,6gb ram ati radeon7670). Hyperx fury 3d 240 gb taktıp Windows 10 kurdum. Bir gece bluestackda bir app sabaha kadar açık kalmış. Şimdi açmaya çalıştığımda yaklaşık 5 dakika siyah ekranda kalıyor, arada kendi kendine güç gelip gidiyor, sonra açılıyor; yeniden başlat dediğimde hemen açılıyor. Ama bilgisayarı kapat dedikten sonra tekrar açmaya çalıştığımda tekrar 10 dakika kadar siyah ekranda kalıyor arada kendi kendine güç gelip gidiyor, sonunda masaüstü ekranı geliyor. Acaba problem ne olabilir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı