Samsung NP355V5C "kod 43" hatası nasıl çözülür?

Qony

Hectopat
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
Apacer ax 350
Ekran kartı
HD 7670m + HD 7600G dual graphics
İşlemci
A10 4600m
Arkadaşlar merhaba. Samsung NP355V5C laptopum yavaşladigı için SSD takmaya karar verdim. Herhangi bir sorun yoktu driver açısından vs. Windows'la kurmuştum sürücülerini de siteden falan degil, SSD(Apacer AS350 marka)'yi taktım format attım ekran kartı driverlarini kuramıyorum. Şu an ne yaptıysam olmadı. Ekran kartını güncelle yapınca kod 43 hatası devam ediyor. İslemcideki ekran kartını yapınca görüntü gitti geldi sonra komple gitti. Ne yapmalıyım? Sorunun donanımsal olduğunu sanmıyorum SSD'den sonra oldu ne yapmalıyım? Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Kod 43'ün tanımı "Sorun bildirdiği için Windows bu cihazı kapattı" dır. Aygıt Yöneticisine ekran kartın ile ilgi sorunlar bildirildiği için kartın kısıtlanmıştır.
Bağlantıda bir site bıraktım umarım işe yarar

Kod 43'ün tanımı "sorun bildirdiği için Windows bu cihazı kapattı" dır. Aygıt yöneticisine ekran kartın ile ilgi sorunlar bildirildiği için kartın kısıtlanmıştır.
Bağlantıda bir site bıraktım umarım işe yarar.

Benim anlayamadığım nokta şurası eski hard diski takınca ekran kartı sorunsuz çalışıyor ama SSD'de sürücüleri kurmayı farklı şekillerde belki 10 defa denedim her seferinde DDU ile kaldırarak. SSD kaynaklı böyle bir şey olmasi mümkün mü hiç denk gelmemişti böyle bir şey bana ama.

Benim anlayamadığım nokta şurası eski hard diski takınca ekran kartı sorunsuz çalışıyor ama SSD'de sürücüleri kurmayı farklı şekillerde belki 10 defa denedim her seferinde DDU ile kaldırarak. SSD kaynaklı böyle bir şey olmasi mümkün mü hiç denk gelmemişti böyle bir şey bana ama.
Belki SSD'den dolayıdır. İstersen SSD adını verebilirsin

Belki SSD'den dolayıdır. İstersen SSD adını verebilirsin.

Apacer as 350 yazmıştım zaten Windows 7 formatladim şu an güncel durumda sürücüleri kurdum problem degisti bilgisayarı açarken Samsung ekranında kalıyor bir de kapatinca ilk açılışta açılmıyor 2. de açılıyor Samsung ekranı mevzusu bootla ilgili muhtemelen SSD degisirsem veya farklı bir format atarsam düzelir ama 2.de açılma mevzusuyla ilgili bir fikir gelmedi aklıma.

Geri
Yukarı