Samsung NP355V5C Windows 7 kurma

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
1 ay önce Samsung NP355V5C aldım. AMD A10 Vision QUAD CORE 2.3 GHz, 8 GB RAM, 2 GB HD 7670M grafik kartlı, 1 TB hafızaya sahip güzel bir bilgisayar. Performansından çok memnunum, ısınma problemi yok gibi fakat Windows 8 yeni olduğu için çoğu oyunları açmıyor. Windows 7’ye düşürmek istiyorum. Sizce Windows 7’ye düşürürsem daha iyi performans alır mıyım? Ben konuyu internette araştırdım ve işletim sistemini düşürmek bilgisayarıma zarar verir mi?

Hep merak ediyorum, neden hiç bana çatmıyor şu Windows 8’de çalışmayan oyunlar. Şu an Windows 8 kullanıyorum ve Alien vs Predator, Diablo III, L.A. Noire, Crysis 3, CS:GO, CS:Source, Dirt Showdown, Borderlands, Age of Empires Online, Age of Empires II, The Saboteur, Battlefield 3, League of Legends ve Fallout sorunsuz çalışmakta. Windows 7 ile aynı altyapıyı kullanan bir işletim sisteminin Windows 7’de çalışan oyunları çalıştırmaması için bana en ufak bir neden söyler misin? En son 13.3 Beta sürücüsünü kur ve Windows 8’in keyfini çıkar. Çalıştıramadığın bir oyun varsa da söyle, çalıştıralım. Ve hayır, işletim sistemini düşürmek bir zarar vermez.

Oyunları açmamsının tek nedeni, Net Framework 3.5 ve CC+ 2005 gibi gerekli şeylerin yüklü olmamasından kaynaklanıyor.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı