Samsung NP450R5G-X07TR BIOS güncelleme nasıl yapılır?

heyysanadiyom

Hectopat
Yer
İstanbulun batısı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
372133

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncellemesi bulamıyorsa sistemindeki yayınlanmış en güncel BIOS olmalı. RS1, redstone güncellemesi olmalı ki zaten oldukça eski, 2016 yılına ait.
Listelenen ne kadar işletim sistemi varsa hepsi ile tarat, işletim sistemiyle direkt bağlantılı değil çünkü.

BIOS güncellemesi bulamıyorsa sistemindeki yayınlanmış en güncel BIOS olmalı. RS1, redstone güncellemesi olmalı ki zaten oldukça eski, 2016 yılına ait.
Listelenen ne kadar işletim sistemi varsa hepsi ile tarat, işletim sistemiyle direkt bağlantılı değil çünkü.
Samsung update programı sistemde kurulu idi,verdiğiniz linkten deneyeyim dedim belki farklıdır diyerekten şimdide hata alıyorum daha doğrusu yeni güncelleme geldi uyarısı aldım aha dedim bios güncelleme gelmiştir inşaallah diyerekten fakat " Windows® Installer 5.0.17763.1 " başlığı olan "Windows Sürücü Modeli" yazan bi panel çıkıyor ve kapatmama rağmen sürekli ekrana çıkıyor bundan dolayı adım atamıyorum,görev yöneticisinden kapatıyorum yine aynı şey oluyor😟Eski versiyonu kaldırayım belki ondandır dedim bu seferde eskisini kaybetmiş oldum çünkü sil baştan kurduğumda yine aynı panel çıkıyor "Windows Sürücü Modeli".

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı