Samsung Odin modunda hata verdi

TWRP erişimim gitmeden önce bu seçeneğide denedim bu arada. Yine olmamıştı. Eğer konuyu baştan bakmak istemezseniz kısa olarak anlatırsam en son Odin ile flashlayamayınca indirdiğim stock ROM dosyasına girdim APN'in içerisine girdim ve tek tek atmayı denedim. Yanlışlıkla recoveryde atınca TWRP gitti.

Hayır hocam. XDA'dan baktım fakat terminal kodları vb. vardı. Acaba terminalden mi kurmam gerek.

Olabilir. Terminal'e Odin4 yazın.

Kusura bakma hocam başka konulara bakıyordum. Eğer TWRP gittiyse artık telefondan bir şey yapamayız. Kurmak için de PC'de gözükmesi lazım. Ve tabii gözükmüyor. Çıkma kaldık be hocam. Linux işine yarar umarım. Çok umutlanma ama.
Sorun yok hocam. Benim amacım şuan da kendim yapmak. Eğer sizin dediğiniz gibi olursa fakat çıkmazdaysak telefoncuya versem o nasıl yapacak? Telefoncunun yaptığını bende yapabilirim diye düşünüyorum. Hadi ben yapamadım diyelim Telefoncu nasıl yapcak derdim bu şuan.

Olabilir. Terminal'e Odin4 yazın.
O da olmadı hocam. Odin kurmak için ayrı bir konu mu açsam acaba. Biraz zor gibi çünkü. Veya yardımcı olabilecek misiniz?

Sorun yok hocam. Benim amacım şu an da kendim yapmak. Eğer sizin dediğiniz gibi olursa fakat çıkmazdaysak telefoncuya versem o nasıl yapacak? Telefoncunun yaptığını bende yapabilirim diye düşünüyorum. Hadi ben yapamadım diyelim Telefoncu nasıl yapacak derdim bu şu an.

Chimera gibi ücretli programlarla belki olur ama sanmıyorum.

Sorun yok hocam. Benim amacım şu an da kendim yapmak. Eğer sizin dediğiniz gibi olursa fakat çıkmazdaysak telefoncuya versem o nasıl yapacak? Telefoncunun yaptığını bende yapabilirim diye düşünüyorum. Hadi ben yapamadım diyelim Telefoncu nasıl yapacak derdim bu şu an.

O da olmadı hocam. Odin kurmak için ayrı bir konu mu açsam acaba. Biraz zor gibi çünkü. Veya yardımcı olabilecek misiniz?

Pek Linux işinden anlamam. Konu açmanız iyi olacaktır. Zaten ROM kurulum komutları XDA konusunda yazıyor. Hallederiz oradan.

Geri
Yukarı