Samsung Odin modunda hata verdi

Windows'ta görmeyip Linux'ta görme ihtimali var değil mi hocam. Telefonu telefoncuya verip de fahiş bir fiyata yaptırmak istemiyorum.

Bilemiyorum. @Cliff_Burton hocam Dual boot olarak mı yükleyeceksiniz? Bence uğraşmayıp sanal makineye kuralım ama sağlıksız olabileceğinden şüpheleniyorum.

Bilemiyorum. @Cliff_Burton hocam Dual boot olarak mı yükleyeceksiniz? Bence uğraşmayıp sanal makineye kuralım ama sağlıksız olabileceğinden şüpheleniyorum.

Sanal makine sağlıksız. Dual Boot daha iyi.

Sistemim cinnamon için yeterli. Cinnamon indiriyorum fakat siz sadece Linux kurulumu ile mi ilgilenceksiniz yoksa problemimi de çözecek misiniz?

Linux kurulumu tarafında ilgilenebilirim yalnızca. Yalnız bugün pek vaktim yok oda taşımam lazim. Linux için konu açarsanız diğer arkadaşlar yardımcı olabilir.

Linux kurulumu tarafında ilgilenebilirim yalnızca. Yalnız bugün pek vaktim yok oda taşımam lazim. Linux için konu açarsanız diğer arkadaşlar yardımcı olabilir.

Vaktiniz yoksa kurulumda ben yardımcı olabilirim.

Tamamdır hocam çok sağolun.

Vaktiniz yoksa kurulumda ben yardımcı olabilirim.
Merhaba hocam. Kurulumu yaptım şuan. Solda install linux mint dosyası var. Tam olarak kurayım mı yoksa açılması yeterli mi.

Geri
Yukarı