Samsung Odyssey G3 24” 1ms 144Hz VA alınır mı?

Asansör ayaklı bir monitöre ihtiyacım var açıkçası belirtmiştim ama gözden kaçmış galiba.
Peki ya bu cihaz hakkında düşünceleriniz neler?

@GalaxySal450

Asansör ayaklı bir monitöre ihtiyacım var açıkçası belirtmiştim ama gözden kaçmış galiba.

@GalaxySal450
Kusura bakmayın. Asansör ayaklı bir monitöre ihtiyacı olduğunu görmemişim. Dediğiniz monitör hakkında çok fazla bir bilgim yok. Lakin alınır mı, bence sırf ASUS diye alınabilir yoksa TUF serilerinde bazı sorunlar var diye biliyorum, @Saint Lucia daha iyi yanıt verebilir.

@GalaxySal450

MSI Optix MAG245R2 Monitör - MSI istediğin tüm özellikleri karşılıyor. Sadece dip olarak geçiyorum satıcı ile "ölü piksel" garantisini sağlam alın. Bir ara bu sorun gündemdeydi.
Acer Nitro XV242YPbmiiprx Monitör - Acer F/P olarak değerlendirilebilir şu bütçelerde. Çok üstün Gaming özellikleri elbette bulunmuyor.
Son olarak ViewSonic XG2405-2 Monitör ViewSonic var. İstediğin özellikleri karşılıyor. Tipik bir IPS oyuncu monitörü. Teknik değerlere ince ince girmiyorum.
Bunlar size 4K bütçede yetecek monitörler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı