Samsung Odyssey G3 24' 144Hz kronik sorunu var mı?

qarsu

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Monitör
Samsung Odyssey G3 24' 144hz
144Hz monitör almayı düşünüyorum ucuz bir şey olursa iyi olur Samsung odysset G3 24' ile karşılaştım fiyatı ve özellikleri makul geldi, kronik sorunu olup olmadığını merak ediyorum, ölü pixellerle vs. uğraşmak istemiyorum, aranızda kullanan varsa görüşlerini duymak isterim.

Problem #1: Pek stabil bir monitör olmadığı için yenileme hızını 75 üstü frekanslara alınca görüntü gelmeyebiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konu sahibi sorunu çözdüğünü belirtmiş ama nasıl çözdüğünü bilmiyormuş. OverDrive ve Freesync açtığını belirtmiş ancak sorun ile uzaktan yakından alakası yok.

Problem #2: Cihazın Windows tarafından tanınmaması:

Problem #3: VA olmasına rağmen renk doğruluğunda sıkıntı yaşıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hala saymadığım birkaç problemi daha var. Asla önermiyorum.
@P R O F O U N D hocam şu konuda;
Biraz anlatmış, biraz tartışma geçmiş. Okumak isterseniz diye konuyu bırakıyorum.

hocam bu monitör ne böyle hem itopyada hem gigabyte hem 165 hz bu fiyat ne böyle :D
ASUS VP249QGR 23.8" 144Hz 1ms Display Port, HDMI FreeSync Full HD IPS Gaming Monitör - Laptop.Com.TR en kötü bunu alın. G24 de ara sıra indirime giriyor 3800TL ye düşüyor. 4K bile olsa bence değer o fiyata.

AOC 24" 24G2SPU/BK 165Hz 1ms HDMI DP FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA 24G2SPU da var fakat biraz tuzlu ara sıra 4K ya düşüyor. Monitör Acil değilse indirim bekleyebilirsiniz. Nette stok yok bu arada.

ASUS VP249QGR 23.8" 144Hz 1ms Display Port, HDMI FreeSync Full HD IPS Gaming Monitör - Laptop.Com.TR en kötü bunu alın. G24 de ara sıra indirime giriyor 3800TL'ye düşüyor. 4K bile olsa bence değer o fiyata.

AOC 24" 24G2SPU/BK 165Hz 1ms HDMI DP FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA 24G2SPU da var fakat biraz tuzlu ara sıra 4K ya düşüyor. Monitör acil değilse indirim bekleyebilirsiniz. Nette stok yok bu arada.

Önerin için teşekkür ederim AOC'da bir kronik sorun var mı acaba biliyor musunuz? Bir de galiba FreeSync desteklemiyormuş ekran kartım AMD de kırılma sorunu yaşar mıyım FreeSync olmadığından

Yeni konular

Geri
Yukarı