Elektronik Samsung Odyssey G3 27” 3494 TL

Ben de olsam AOC tercih ederim fakat iki monitör de farklı kategorilerde. 27 inç arayan insanın 24 inç alacağını düşünmüyorum. Ayrıca bu özelliklerde ucuz, sıfır monitör arayan arkadaşlar için iyi bir fırsattı. 1 sene boyunca gördüğü en düşük fiyat 3700 lirayken bu sabah 3400 küsurdü. Ghosting problemi mevcut fakat fiyatına göre yorumlayın bunları. En ucuz 27 inç 165 Hz IPS monitörle arasında 1000 TL fark var. Şimdi fiyatı fırlamış orası ayrı.

Beğenmeyen arkadaşlar için büyük harfle yazmak lazım demek ki tavsiye değil indirim konusudur diye.

AA ben 27 olduğunu görmemiştim 😂

Yani dediğiniz doğru. İllaki 27 olacaksa ve para yoksa alınır. Ancak ortalama bir kullanıcı için illa 27 olmasının nedeni de yok.

Nays ile daha da düşüyor.

Kullandım, buna benzer bu bütçede en azından deli gibi ghosting yapan VA panel çok olduğu için linç edilmesi biraz saçma olur ama önereceğim bir model değil. İyi yan monitör olur ama onu söyleyeyim. Alırsın zaten pivot var asansör falan ayarlarsın kafana göre dikey yaparsın istersen ve bildiğiniz pivotlardan daha kullanışlı bir pivot sistemi var Samsung'un imzasıda orada zaten. Joystick menüsü falan Türkçe dil seçeneği var güzel yani tek sıkıntısı ışığı söndüremiyorsun fişi çekmediğin sürece. Bir de FreeSync Premium kullanamıyorsunuz çünkü hızlandırmayı kapatıyor. IPS panele parası yetmeyene bir şey diyemem ama alternatifi olanlar bakmasın bu modele.

+300 TL farkla en iyi 1080P'lerden:

Bir kuruş arttıramam deniyorsa parlaklığın az olması dışında yine bayağı iyi:
AOC düşünüyorum ama itopya iade almıyor sorun çıkarıyor deniyor o yüzden arada kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı