Samsung Odyssey G3 alınır mı?

Bütçe
3800

felina7

Decapat
Daha fazla  
Monitör
Samsung Odyssey G3
Herkese iyi sosyaller. Bütçem bu civarda bu ürün alınır mı? Kullanan var mı? Şunu belirteyim rekabetçi oyun kasmıyorum. Güzel ve büyük olması yeterli olur.

Bu fiyata bu daha iyi derseniz onları da bekliyorum.

Son düzenleme:
3700'den fazla para veremem diyorsan olabilir. Renk olarak güzel bir monitördür fakat Black smearing çok var. Rahatsız edecektir. Alışırım, kafaya takmam ve dediğim gibi 3700'den fazla veremem diyorsanız alınabilir.
Ama bütçeniz yetiyorsa buna bakın.

kanka bu monitör hakkında panel ile alakalı bazı sorunlar okumuştum sen bi araştır makalelerden başka model düşünebilir misin
4k zorlarım en fazla.

3700'den fazla para veremem diyorsan olabilir. Renk olarak güzel bir monitördür fakat Black smearing çok var. Rahatsız edecektir. Alışırım, kafaya takmam ve dediğim gibi 3700'den fazla veremem diyorsanız alınabilir.
Ama bütçeniz yetiyorsa buna bakın.
Valla bi kaç şey okudum kötü diyende var iyi de arada çok. Black smearing dediğin ne. Ya amaç ekranın dibine girmeyim şöyle forza 5, starfieldda canımı aşırı sıkmadan akayımın derdindeyim açıkcası.

Ben aldım bu monitörü yorumlarda ölü piksel oluyor falan yazmışlar ama benim aldığım sorunsuz çıktı aylardır kullanıyorum.
Götüntü kalitesi olarak tatmin misin?

Hocam bizzat 1 yıldan fazladır kullanıyorum monitör çok güzel şık duruyor, ayarlarında mesela nişangah falan açabiliyosun monitörden, inanılmaz rahat bir sağa, sola, yukarı, aşağı, dikey, yatay ayarı yapabiliyosun, renkleri, koyuluğu falan fena değil rahat güzel ama bir sıkıntısı var ghosting abi bazılarında hiç olmamış ama bu modelin biçoğunda bu problem mevcut aşırı aşırı değil ama biraz ghosting var oyunlarda pek aşırı belli etmiyor kendini onun dışında ölü piksel meselesi bende yok henüz ama bu kadar çok insan alma diyorsa bence de fikrini değiştirip başka bir şey alabilirsin, bende olmayan sıkıntı sende olabilir teknoloji gerçekten şans işi.

Hocam bizzat 1 yıldan fazladır kullanıyorum monitör çok güzel şık duruyor, ayarlarında mesela nişangah falan açabiliyosun monitörden, inanılmaz rahat bir sağa, sola, yukarı, aşağı, dikey, yatay ayarı yapabiliyosun, renkleri, koyuluğu falan fena değil rahat güzel ama bir sıkıntısı var ghosting abi bazılarında hiç olmamış ama bu modelin biçoğunda bu problem mevcut aşırı aşırı değil ama biraz ghosting var oyunlarda pek aşırı belli etmiyor kendini onun dışında ölü piksel meselesi bende yok henüz ama bu kadar çok insan alma diyorsa bence de fikrini değiştirip başka bir şey alabilirsin, bende olmayan sıkıntı sende olabilir teknoloji gerçekten şans işi.
Sen memnunsun büyük oranda sanırım. Vallla yukarıda arkadaşın önerdiği iyidir mutlaka ama neredeyse 600 lira fark var. Sdd ihtiyacım da var maalesef. Tr şartlarında bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.

4K zorlarım en fazla.

Vallahi birkaç şey okudum kötü diyende var iyi de arada çok. Black smearing dediğin ne. Ya amaç ekranın dibine girmeyim şöyle Forza 5, Starfield'da canımı aşırı sıkmadan akayımın derdindeyim açıkçası.

Götüntü kalitesi olarak tatmin misin?

Google'a Black Smearing nedir diye yazarak bakabilirsin. Bir sürü örnek var. Maalesef yardım etmek için bile olsa başka forumlardan kaynak atmam yasakmış.

Sen memnunsun büyük oranda sanırım. Vallla yukarıda arkadaşın önerdiği iyidir mutlaka ama neredeyse 600 lira fark var. SSD ihtiyacım da var maalesef. TR şartlarında bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.

Yani güzel ama 27 inç almadığım için biraz pişman oldum 3 yılda dizdim ben sistemi bu arada.🥲

Geri
Yukarı