Samsung Odyssey G3 monitör ekranında karelenmeler oluşuyor

omft

Centipat
Daha fazla  
Ekranda bazen siyah kareler oluşup çok hızlı gidiyordu. normalde rahatsız olmuyordum ama bugün bu biraz daha uzun sürdü. (Monitör Samsung Odyssey G3).

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam screenshot alamıyorum o kadar kısa ama ekranın çeyreği tamamen gidiyor diğer çeyrek de siyah kareler oluşuyor.

Kendim aynı monitörü kullanıyorum bende öyle bir sorun yok. Ama sizin ürününüzde bir sorun var o net. Kablo ile de olabilir ekran kartı ile de ilgili olabilir bu sorun. Kimse bilemez göremedende.

Kendim aynı monitörü kullanıyorum bende öyle bir sorun yok. Ama sizin ürününüzde bir sorun var o net. Kablo ile de olabilir ekran kartı ile de ilgili olabilir bu sorun. Kimse bilemez göremedende.

Hocam tek fark ettiğim şey bunun sadece Chrome'deyken olması.

Monitör ayarlarınız ne? Black equalizer gibi ve model ne tam olarak?

LS24AG30X modeli ama Black stabilizer diye bir şey var özelliklerde Black equalizer yok.

Neyi düşürmek hocam?

Ya o ayarı değiştirdiğimde görüntü kalitesi de çok değişmişti onun en ideali 13 onun harici eğer sorunun bu değilse garantisi varsa garantisinde götürmeni öneririm. Ben herhangi bir karelenme görmüyorum monitörümde ama sorun monitör dahil bütün bileşenleri de kapsayabiliyor. Daha farklı bir monitörle deneme imkanınız var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı