Samsung Odyssey G3 vs Gigabyte G24F

Bütçe
3500

Samet Kırıcı

Centipat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarım
Arkadaşlar iyi sosyaller.
Monitör alacağım hangisi daha iyi onun için sizden yardım istiyorum fiyat yönüyle bakamayın sadece hangisi daha iyi şunu da söyleyeyim grafik tasarım işiyle uğraşıyorum hangisi daha iyi olur.

Grafik tasarım işiyle uğraşıyorsanız curved monitörde düz çizgi işi biraz garip olacağından zorlayabilir.

Ayrıca Samsung G3 ile ilgili genellikle kötü şeyler söyleniyordu, dikkatli bakmakta fayda var.

ben g3 kullanıyorum şu ana kadar bir sorun yaşamadım memnunum ancak genel olarak bu cihazda ghosting problemi olduğunu söylemişler.

Karşılaştırmak bile hata olur. G3 de ghosting var çoğu kişi yorumlarda söyler bunu, forumda da çokca görebilirsin. G27F daha iyi.

Karşılaştırmak bile hata olur. G3 de ghosting var çoğu kişi yorumlarda söyler bunu, forumda da çokca görebilirsin. G27F daha iyi.
Anladım peki 3000-3500 TL arası monitör önerin varmı?

Grafik tasarım işiyle uğraşıyorsanız curved monitörde düz çizgi işi biraz garip olacağından zorlayabilir.

Ayrıca Samsung G3 ile ilgili genellikle kötü şeyler söyleniyordu, dikkatli bakmakta fayda var.
Gigabyte olan modeli alın.
ben g3 kullanıyorum şu ana kadar bir sorun yaşamadım memnunum ancak genel olarak bu cihazda ghosting problemi olduğunu söylemişler.
bu nasıl sizce sıkıntı çıkarırmı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı