Samsung LS27BG400EUXUF vs Odyssey G4 vs AOC 25G3ZM vs Gigabyte G24F

Nymphe

Hectopat
Yer
Serbia
Daha fazla  
Konu hakkında tecrübe sahibi arkadaşlar mesaj gönderirse sevinirim.
Monitörleri isteğime göre sıraladım.
Bütçe: Max 6500.
Not: G4 Trendyol'da 7K civarı fakat Sinerji'de 6k.

Mon1: Samsung LS27BG400EUXUF 27 inç 240Hz 1ms IPS Adaptive Sync Full HD Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Mon2: Samsung Odyssey G4 25" 1ms 240hz Fhd Hdr10 Ips G-sync Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Mon3: AOC 24.5" 25g3zm/bk 240hz 0.5ms Hdmı Dp Adaptivesync Fhd Va Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Mon4: Gigabyte G24f 23.8

Sizce hangisini almalıyım? Liste dışında önerdiğiniz monitörler var ise ricamdır, belirtin ilgilenen ve yardımcı olmak isteyen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Düzenleme:

Mon5: GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA (fiyat açısından cazip)

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung G4'dü ben tavsiye etmiyorum. Karma kullanıma uygun değil. Anca anca FPS oyunu oynayıp monitörü başka alanda kullanmıyorsan iş görür. Renk performansı falan kötü.

240Hz alacaksan AOC 24G2ZE/BK Monitör şunu öneririm en uygun.

240Hz zorunlu değilse baktığın Gigabyte iyidir. Fakat daha iyileri mevcut.
HP Omen25i gibi.

Samsung G4'dü ben tavsiye etmiyorum. Karma kullanıma uygun değil. Anca anca FPS oyunu oynayıp monitörü başka alanda kullanmıyorsan iş görür. Renk performansı falan kötü.

240Hz alacaksan AOC 24G2ZE/BK Monitör şunu öneririm en uygun.

240Hz zorunlu değilse baktığın Gigabyte iyidir. Fakat daha iyileri mevcut.
HP Omen25i gibi.

Önerdiğin monitör dikkatimi çekti o ve Samsung LS27BG400EUXUF 27 inç 240Hz 1ms IPS Adaptive Sync Full HD Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu arasında kaldım.

27 inç olması öne geçirmez mi?

Bir de Samsung Odyssey G4 alınır mı? Forumda herkes övgüyle bahsetmiş ve kronik sorunu olmadığını belirtmiş.

Övülecek tek bir yanı var. İnput lag süresi 240Hz için olması gereken değerde. 2.9 ms input lag süresi iyi bir değer. Takılmadan oyun deneyimi sunabilecek bir değerdir. Fakat FPS oyunları için çok başarılı bulmuyorum. Çünkü 6 ms tepkimesi var 10 ms Total gecikme değeri var. Beni tatmin etmiyor.
Samsung Odyssey G4/G40B S27BG40 Review incelemesi burada mevcut.

senin önerilerinden sonra bunlar var kafamda

Yeni konular

Geri
Yukarı