Samsung Odyssey G3 Windows açılmadan görüntü gelmiyor

Eeen

Hectopat
Bilgisayar Windows kullanıcı profil ekranına gelmediği sürece monitör no signal uyarısı veriyor BIOS falan hiçbir yerde görüntü gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bilgisayar Windows kullanıcı profil ekranına gelmediği sürece monitör no signal uyarısı veriyor BIOS falan hiçbir yerde görüntü gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

HDMI kablosu mu kullanıyorsunuz? Ve monitörü tavsiyem kasayı açmadan önce çalıştırmayı deneyin.

Evet HDMI kablo kullanıyorum dediğinizi denedim fakat olmadı illaki Windows açıldığı zaman görüntü geliyor.

Başka bir forumda bir kullanıcı DP kablosu alarak çözdü bu sorunu. Bende G3 kullanıyorum ve benim modelimin yanında DP kablosu geliyor ben kasadan önce monitörü çalıştırdığımda BIOS ekranı da geliyor. Saçma ama maalesef gördüğüm kadarıyla tek çözümü bu.

Benim monitörüm hep açık kalıyor. Nasıl kapatıyoruz? Tuşu bulamadım.

Samsung yazısının altında joystick var ona basınca menüye benzer bir şey geliyor joysticki alt tarafa doğru çektiğinizde Power off yazacak ona basınca kapanıyor.

LED ışığını söndüremezsiniz ama güç kapatma butonu var Joystick'e basınca.

Bende isteğe göre tamamen açık kapalıyken açık veya tamamen kapalı olarak değişiyor.

Hangi modeli o G3'ün? Benim elimdeki S24ag32.

Samsung'un saçma sapır isimlendirme sistemi. İkisine de G3 demiş alakası yok birbiriyle modeller arası farklar var.
Benimki

LS24AG300NUXUF​

Bilgisayara ait herşeyin komple fişini çekip taktıktan sonra 1 2 açılışta geliyor sonra tekrar gelmemeye başlıyor bende.

LED ışığını söndüremezsiniz ama güç kapatma butonu var Joystick'e basınca.
Gece mavi ışık yanıp sönüyor çok rahatsız edici.

Geri
Yukarı