Samsung Odyssey G4 alınır mı?

Bütçe
6000
G5 modeline göre ghosting az ama ucundan var gibi gördüğüm kadarıyla tabii işin profesyoneli değilim sadece kendi yorumum bu.
Kusura bakmayın tekrar kurulum yapmam gerekti, bu sefer bios ekran kartı chipset ne varsa hepsini güncelledim şu an oyunlar iniyor.
Monitörü de kapsamlı test yaptım ufo, ghosting video’ya da çektim burdan yüklenmiyor. Hiçbir sorun görmedim. Monitörü alıp kullanabilirsiniz. Konu çözülmüştür.

Kusura bakmayın tekrar kurulum yapmam gerekti, bu sefer bios ekran kartı chipset ne varsa hepsini güncelledim şu an oyunlar iniyor.
Monitörü de kapsamlı test yaptım ufo, ghosting video’ya da çektim burdan yüklenmiyor. Hiçbir sorun görmedim. Monitörü alıp kullanabilirsiniz. Konu çözülmüştür.
Hocam google drive olarak yada youtube vb. Bir yere yükleyebilirmisiniz video yu

Çunku ghosting olmama ihtimali yok ne kadar var sadece onu merak ediyorum

Hocam google drive olarak yada youtube vb. Bir yere yükleyebilirmisiniz video yu

Çunku ghosting olmama ihtimali yok ne kadar var sadece onu merak ediyorum
Tamam güzel bir video hazırlayım o zaman merak eden herkes için, youtube’a yüklediğimde bağlantısını cevap olarak kopyalarım.

@Arda0700 @furkannn_1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Detaylı uğraşamadım işinizi görür umarım.

Son düzenleme:
Odyssey alınmaz. Kronik sorunlu. Tonlarca kez söylemişizdir. Alienware her türlü tokatlar Samsung monitörü.
Ne sorunu var hocam?

Memnun musunuz hocam, alınır mı?

Aynı monitörü kullanıyorum, ghosting gibi bir sorunla karşılaşmadım. Oldukça hafif bir monitör ve içinden çıkan HDMI kablosu 240Hz destekliyor. Eksi yönleri ise monitörü fazla aşağı çekemiyorsun ayakları pek elvermiyor onun dışında 1 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum.

Aynı monitörü kullanıyorum, ghosting gibi bir sorunla karşılaşmadım. Oldukça hafif bir monitör ve içinden çıkan HDMI kablosu 240Hz destekliyor. Eksi yönleri ise monitörü fazla aşağı çekemiyorsun ayakları pek elvermiyor onun dışında 1 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum.
hocam valorant ve cs:go gibi fps oyunları oynuyor musunuz? bugüne kadar sizi rahatsız eden birşey oldu mu?

Geri
Yukarı