Samsung Odyssey G5 27 144Hz 1ms alınır mı?

Bütçe
2500₺

arnulfo.kayceon

Decapat
Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWMXUF 27" 1 MS 144 Hz FreeSync HDR10 2K QHD Curved LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri

1607085017998.png

Arkadaşlar merhaba, monitör arayışında iken şöyle bir şeye rastladım. QHD (2K) Samsung marka 27 inç 144 Hz 1 ms bir monitör. 2500₺ gibi bir fiyatı var. Her yerde bu model 3.-3.5 bin ₺. Sorum şu N11.com güvenilir mi? Yüksek fiyatlı ürün alınır mı? Satıcı gördüğüm kadarıyla onaylanmış Samsung Türkiye hesabına ait. O yüzden güvenilir olabileceğini düşünüyorum. Fikrinizi almak istedim. Teşekkürler.

Bu model ile arasında 700 TL fiyat farkına değecek bir fark var mı ve her şeye rağmen üzerine 900-1000 TL koyup IPS panel almak daha mantıklı bir seçenek mi olur?

Vallahi bence aralarındaki fark özellikleri. Standı oynuyor istediğin gibi ekran dönebiliyor vs vs. çeşitli modları da var. Miktar varsa tabii ki en dolusunu en özelliklisini almak şahsi fikrim. Seni zor duruma sokmayacaksa fiyat farkı verilebilir. IPS'e gelecek olursak IPS daha iyi diyen çok. IPS görme şansım olmadı ama kaliteli VA kullananları gördüm gayet güzel görüntüsü var.

Alınır diyenlere bakma. İnternette araştırırsan çok fazla ghosting ve 4,5 yerden ışık sızması problemi var. Gtg değeri yüksek 1ms yazıyor ama MPRT 1 ms. Yinede sen bilirsin. İstersen youtubede bir çok test var bakabilirsin.

Alınır diyenlere bakma. İnternette araştırırsan çok fazla ghosting ve 4,5 yerden ışık sızması problemi var. Gtg değeri yüksek 1ms yazıyor ama MPRT 1 ms. Yinede sen bilirsin. İstersen youtubede bir çok test var bakabilirsin.
Daha iyi bir alternatifin var mı

Geri
Yukarı