Samsung Odyssey G7 28 Kapanıp açılıyor

• Konuyu başlatan tncy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 141

tncy

Hectopat
Samsun G7 Odyssey 28 inc 4K 144Hz 1ms monitörümün videodaki gibi bir sorunu var. Kullanıp aynı sorunu yaşayan var mı acaba bir türlü çözüm bulamadım. Paugge marka kaliteli kabloda aldım kutudan çıkan DP kablo ile de denedim fayda etmedi. Sorun oyunlarda ve G-Sync açık ve 144Hz de oluyor. ASUS'un G-SYNC destekli monitöründe hiç sorunsuz oynuyorum. Eski ekran kartım 3060 Ti ile de oluyordu güncel kartım 4080 hala oluyor. Sorun kesinlikle monitörde olduğuna eminim. Teknik serviste biz oyun oynayamayız deyip sorun bulunamadı raporu veriyor. :) Çözümünü bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer bir sorunu bende 4080 ile yaşamaktayım. Bu sorunu bizim gibi yaşayan yüzlerce NVIDIA GPU kullanıcısı var. Çoğu kullanıcının sorunu 551.46 hotfix sürücüsü ile çözüldü. Fakat bu sürücüden sonra gelen sürücülerde tekrar bu sorunu yaşamaya başladı. Ben şu anda 551.46 hotfix sürücüdeyim ve NVIDIA Denetim Masası'ndan güç ayarını yüksek performansa alarak bu sorundan kurtuldum.
Bu bağlantıdan indirebilirsiniz. DDU ile güvenli modda eski sürücüyü kaldırıp o şekilde yüklediğinizden emin olun.

Samsun G7 Odyssey 28 inc 4K 144Hz 1ms monitörümün videodaki gibi bir sorunu var. Kullanıp aynı sorunu yaşayan var mı acaba bir türlü çözüm bulamadım. Paugge marka kaliteli kabloda aldım kutudan çıkan DP kablo ile de denedim fayda etmedi. Sorun oyunlarda ve G-Sync açık ve 144Hz de oluyor. ASUS'un G-SYNC destekli monitöründe hiç sorunsuz oynuyorum. Eski ekran kartım 3060 Ti ile de oluyordu güncel kartım 4080 hala oluyor. Sorun kesinlikle monitörde olduğuna eminim. Teknik serviste biz oyun oynayamayız deyip sorun bulunamadı raporu veriyor. :) Çözümünü bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

merhaba yaşamış olduğunuz sorun monitör ile alakalı bu seride maalesef kronik sorun bunlar.
aynı modeli bende kullandım aynı sorundan servise gönderdim sorunsuz deyip geri yolladılar .

Geri
Yukarı