Samsung Odyssey G7 32" nasıldır?

WiLdLovee

Hectopat
Bu monitörü kullanan var mı? İncelemesi de yok, bulamadım. Yeni bir ürün olduğundan kronik sorun falan var mı? Merak ediyorum. Deneyimleyen kişilerin yorumları benim için önemli. Şimdiden teşekkür ederim.

Screenshot_20200720_132514_com.instagram.android.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İngilizce ama incelemesi mevcut. Monitör süper bu arada ama 4K değilse üzücü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şahsen o fiyat bandına çıksam ViewSonic Elite serisi alırdım.

Dot IPS paneli, IPS ekranlar için söylenen yavaşlık problemini çözmüş gibi duruyor.
Var mı hocam 32" tavsiyen bu fiyat bandında yüksek hz ve tepkime süresi önemli benim için. Hdr, Quantum dot, 240hz, G-sync, Freesync2 tercihlerim Odyssey G7 ye yönlendirdi beni. İlla da Odyssey olacak demiyorum tabii de seçtiğim vazgeçtiğime değmeli.

Var mı hocam 32" tavsiyen bu fiyat bandında yüksek hz ve tepkime süresi önemli benim için. Hdr, Quantum dot, 240hz, G-sync, Freesync2 tercihlerim Odyssey G7 ye yönlendirdi beni. İlla da Odyssey olacak demiyorum tabii de seçtiğim vazgeçtiğime değmeli.
O fiyata Samsung kadar özellik sığdıran başka bir monitör bulamadım. Seçtiğiniz monitör gayet güzel duruyor.

Burada Mediamarkt'tan daha ucuz:

Hatta 31 Temmuz'a kadar satın alırsanız Samsung 970 EVO Plus SSD hediyesi varmış. Tam detaylar için:

O fiyata Samsung kadar özellik sığdıran başka bir monitör bulamadım. Seçtiğiniz monitör gayet güzel duruyor.

Burada Mediamarkt'tan daha ucuz:

Hatta 31 Temmuz'a kadar satın alırsanız Samsung 970 EVO Plus SSD hediyesi varmış. Tam detaylar için:
Abi çok iyi ya eyvallah yönlendirmen için 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı