Samsung Odyssey G7 nasıldır?

emrah_8

Kilopat
Makaleler
3
Bazı sorularım var da, cevaplarsanız sevinirim:

1. monitörde Adaptive Sync açınca 144 Hz üstüne çıkmıyor, kapatınca çıkıyor.
2. Windows'ta HDR aç gibi bir simge yok, sebebi nedir acaba?
3. Paneli ölü piksel testinden geçirdim, ölü piksel çıkmadı çok şükür. Işık sızması testinde ise alt tarafta hafiften gözüküyor, sizdeki durum nedir? Curvedlerda ışık sızması kaçınılmaz sanırım.
4. Textur testide var diye hatırlıyorum, nasıl yapılıyor acaba?
5. Son olarak, menü ayarlarınızın bir fotosunu atabilir misiniz? Hangi ayarlarda kullanıyorsunuz falan. Göz koruma modu misal, bana sanki çok kullanışsız geldi, ekranın rengi bildiğin soluklaşıyor. Halbuki ışığı düşürmesi gerekmez miydi?
Öncelikle bu başlığı açan sayın yetkiliye selam vererek başlamak istiyorum. Aktif olarak sorunumum çözümünü ararken, çözüm sunmamanıza rağmen "da-de" ekinin ayrı yazılmadığı sebebiyle banlamanızdan dolayı kınıyorum. Merak etmeyin, devlet insanları yetenekli, donanımlı işsiz yapmak için bütün bunları öğretiyor. Sizin bir uğraşa girmenize gerek yok, burası TDK veya Resmi Gazete değil. Bunlarda dil bilgisi, paragraf soruları değil. Bu kadar kasmanıza gerek yok, en azından konuya uygun başlık hangisidir sorusuna doğru cevap verseymişsiniz keşke. En azından bu kasmaları, yardım kategorisinde daha çok esnetirseniz insanlar sorunlarına çözüm bulmak için yeterli zamanı elinden kaybetmezler.

Dosya Ekleri

• DSC_0008.JPG
    DSC_0008.JPG
    404,4 KB · Görüntüleme: 49
  • DSC_0009.JPG
    DSC_0009.JPG
    441,9 KB · Görüntüleme: 56
  • hdr seçeneği yok.png
    hdr seçeneği yok.png
    503,7 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png