Samsung Odyssey G7 alınır mı?

• Konuyu başlatan zizi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 203
  • Görüntüleme 24B
Ben 5200'den aldım GittiGidiyor'dan. Bu civarlarda olursa yapıştırın, yurt dışı fiyatı 700 dolar ona göre yorum yapın.

Bugün itibarıyla Samsung Odyssey G7 mediamarkt üzerinden sipariş verilmiştir. İndirim kuponlarım, iadeal uygulaması ve 100TL bonus hediyesiyle toplamda bana maliyeti 4600 lira civarında olmuştur.

Bugün itibarıyla Samsung Odyssey G7 mediamarkt üzerinden sipariş verilmiştir. İndirim kuponlarım, iadeal uygulaması ve 100TL bonus hediyesiyle toplamda bana maliyeti 4600 lira civarında olmuştur.
Çok iyi fiyat kardeşim tebrik ederim valla,çok memnun kalacaksınız Allah'ın izniyle,müthiş bir şey,ilk etapta çok kavisli gelecek ama 3 gün sonra müthiş hoşunuza gidecek.

Arkadaşlar merhaba. Bu monitörü almak gibi bir düşüncem var. Yüksek bileşenli bir sistem kuracağım. NVIDIA 3080 veya 3090 ve yuksek bir Intel islemci düşünüyorum. Bu monitörü uzun yıllar kullanmayı planlıyorum. 240 Hz olması, HDR 600 sertifikası, quantum dot teknolojisi ve 1000R kavis beni cezbeden özellikler. Şu an 2080 Ti Intel i9 10900K bile çoğu oyunda 2K'da 240 FPS'ye çıkamıyor. O yüzden NVIDIA 4000 serisinde bile rahat rahat kullanabilecegimi dusunuyorum bu monitörü. Fikirleriniz neler? 27 mi 32 mi? Kullanan varsa deneyimlerini aktarabilir mi? Başka tavsiyeleriniz var mı? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Aaa hocam böyle soru sorulur mu. Arap için petrol neyse oyuncu için de Samsung monitör odur. Şahana bir monitördür kendileri kullanıyorum şuan rtx 2080 ile. Şiddetle tavsiye eder

Çok iyi fiyat kardeşim tebrik ederim vallahi, çok memnun kalacaksınız Allah'ın izniyle, müthiş bir şey, ilk etapta çok kavisli gelecek ama 3 gün esonra müthiş hoşunuza gidecek.

Bugün elime ulaştı, kurulumda zorlandım ilk etap monitör pivottan boyu bir türlü ayarlanmadı hep yüksekte kaldı sonradan forumlarda buldum nasıl ayarlandığını ve ürünün çıkışları örten kapağın tık sesini yapan küçük parçadan biri kopuk halde geldi. Çok sorun olacağını düşünmüyorum. Ölü piksel veya aşırı yüksek derecede ışık sızması yoktu. Konsolda kullanıyorum ürünü. Monitörü güncelledim, 1.008 sürümü yüklü olarak geldi. Monitör menüsünde System sekmesinden local dimming kapatınca aniden parlayıp geçen ekran görüntüsünden kurtulmuş oldum.
Kavisli ekrana alıştım sayılır, memnunum üründen.

Bugün elime ulaştı, kurulumda zorlandım ilk etap monitör pivottan boyu bir türlü ayarlanmadı hep yüksekte kaldı sonradan forumlarda buldum nasıl ayarlandığını ve ürünün çıkışları örten kapağın tık sesini yapan küçük parçadan biri kopuk halde geldi. Çok sorun olacağını düşünmüyorum. Ölü piksel veya aşırı yüksek derecede ışık sızması yoktu. Konsolda kullanıyorum ürünü. Monitörü güncelledim, 1.008 sürümü yüklü olarak geldi. Monitör menüsünde System sekmesinden local dimming kapatınca aniden parlayıp geçen ekran görüntüsünden kurtulmuş oldum.
Kavisli ekrana alıştım sayılır, memnunum üründen.
Bende düz ekran notebook geçince zorlanıyorum, öyle ilginç bir durum ki. Hayırlı olsun kardeşim iyi günlerde kullanın. Ben çok çok memnunum, tek sıkıntı diyebileceğim şey masa sallandığında monitörün sallanması. Biraz sinir bozucu.

Merhaba. Bende bu monitörü yarın mediamarkttan almayı planlıyorum. Sistemim ryzen 5600x ve Asus Tuf oc rtx3070 kasa hazır monitör yok :) 10 gündür monitör araştırıyorum artık ne olursa olsun dedim ve 27 inç olanı gidip almayı düşünüyorum. Monitörü almadan mağazada yapmam gereken testler var mıdır ? Ya da nelere dikkat etmeliyim.

oynayacağım oyunlar apex lol ve hikaye modlu oyunlar. Seçimim için yardımcı olabilir misiniz ?bu arada 32 inç istemememin sebebi ekranın köşelerine hakim olamayacağımı düşünüyor olmam. Teşekkür ederim.
27 inç alın hem daha kompakt olmsından dolayı her yere sığar ve pp yoğunluğu artacağından bazı yerlerde 1080p bile yapsanız pikselleri daha az görürsüüz

27 inç alın hem daha kompakt olmsından dolayı her yere sığar ve pp yoğunluğu artacağından bazı yerlerde 1080p bile yapsanız pikselleri daha az görürsüüz.

Ben PS5'te kullanıyorum. 32 inç 4K TV'ye göre daha kaliteli görüntüsü var. Kavisli ekran avantaj sağladı bana oyunlarda. Bu yüzden dediklerinize katılıyorum.

Ben PS5'te kullanıyorum. 32 inç 4K TV'ye göre daha kaliteli görüntüsü var. Kavisli ekran avantaj sağladı bana oyunlarda. Bu yüzden dediklerinize katılıyorum.
Bence msi optix mag274qrf-qd al çünkü hem daha ucuz hem konsollarda çözünürlük teknolojisinden dolayı 4k ya aldığında 2k ya çeviriyor normalde ps5te böyle bir şey yok normalde monitörün teknolojisi ben kullanıyorumda ama ps5 yok :'(

Bence MSI Optix MAG274QRF-QD al çünkü hem daha ucuz hem konsollarda çözünürlük teknolojisinden dolayı 4K ya aldığında 2K ya çeviriyor normalde PS5'te böyle bir şey yok normalde monitörün teknolojisi ben kullanıyorumda ama PS5 yok:'

3800 liraya düştüğünde alacaktım lakin aşırı doygunluk olduğunu görünce üstüne 800 daha ekleyip aldım. Memnunum şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı