Samsung Odyssey G7 alınır mı?

• Konuyu başlatan zizi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 203
  • Görüntüleme 24B
Mesela Star Citizen launcherını çalıştırınca ekranda çizgiler oluşuyor. Ekran görüntüsü alıp denemeye çalışıcam gösterirmi bilmiyorum.

İlginç. Bende bu ekran görüntüsünü açınca benim ekranımda noktalar oluşuyor ilk defa yaşadım. :D Acaba launcher bizim ekranlarda bir şeyi mi tetikliyor?

Bu sadece launcherda olmuyo ordaki bi renk tonu var o karartı gelince hepsinde oluyo.

Tam olarak ne demek istediğimi anladığına sevindim :)

@zizi sendede oluyormu bi kontrol edermisin?

@Purim @Papa_DoD @zizi arkadaşlar güncellemeden sonra g-sync ile alakalı problem yaşayan kaldı mı? Titreme vs.
Ayrıca ışık sızması durumunu merak ediyorum. Bu seviyede kesinlikle çok az yani kabul edilebilir olmalı. Ve kontrast. Gigabyte 'ın daha iyimiş kontrast.. Ek olarak ne kadar curved o kadar problem gibi..
Fakat Gigabyte g27qc için değişim değil de iade talep edecm ve iadeyi beklemeden 27" Odyssey G7 sipariş geçecem gibi görünüyor. Her ne kadar fiyat farkına rağmen rtings sitesinde G7 için alternatif olarak gösterilebilecek kıvamda iyi bi monitor olsa da..
Velhasıl monitor için o kadar paraya kıyıp G7 sahibi olmadan evvel artısıyla eksisiyle bu noktaların kafamda netleşmesi ve görüşleriniz önemli benim için.

Son düzenleme:
İlginç. Bende bu ekran görüntüsünü açınca benim ekranımda noktalar oluşuyor ilk defa yaşadım. :D Acaba launcher bizim ekranlarda bir şeyi mi tetikliyor?

Bu monitörü olanlar Screenshot bu görüntüye bakabilirmi sizdede çizgiler oluşacakmı.
Bu karartmayla alakalı birşey sanırım ama emin olamadım. Bu sorunu nasıl düzeltebiliriz emin değilim

son versiyonu 1009 acaba bende nasıl bi sorun olabilir hangi ayarları kullanıyosun

adaptive-sync açıkmı yada black eqo. kaçta yerel karartma aktifmi filan?

Geri
Yukarı