Samsung Odyssey G9 OLED alınır mı?

Bütçe
40000
Sadece gri alanda belli ve sadece dümdüz bir gri. Yani ekrandaki herhangi bir şeyi yansıtmıyor. Artarsa göndereceğim değişim için sadece gri düz alanda belli. Bende şans yok galiba 2. günden sonra gidiyor paneller. Ha LG OLED TV 2. yılını bitircek 1 kere sorun yaratmadı ama OLED monitörler daha olmamış anlaşılan…

Gri homojenliği diğer renk performanslarına göre 9.1 puan almış. Yine bile çoğu monitörü ezen bir değer ama bu riskin olduğu alan. Gri renk altında iz kalıyorsa yanık demektir. Değişim şart.
Teknoloji şans işi = kişinin şansızlığı.

Gri homojenliği diğer renk performanslarına göre 9.1 puan almış. Yine bile çoğu monitörü ezen bir değer ama bu riskin olduğu alan. Gri renk altında iz kalıyorsa yanık demektir. Değişim şart.
Teknoloji şans işi = kişinin şansızlığı.

Aynısı ASUS da da oldu hiçbir şey yok deyip geri yolladılar evde şu an. Olmadı onu kurayım bunu paketleyim of bıktım ya.

ASUS ROG Swift OLED PG27AQDM - dikey çizgi şöyle bir konu geçmişte denk gelmiştim.
ASUS'un senin monitörüne sorun yok demesi garip geldi.

Evet bende bunları araştırınca kesin değişim verilir bende iade ederim diye Samsung'u almıştım. 2 monitörde elimde patladı resmen. Şimdi Samsung ile görüşüyorum Afyon'da varmış servisi bir götüreceğim oraya. O sırada da ASUS'u kullanırım tekrar ekranda sorun çıkarsa iyi bir video fotoğraf ile kanıtlayacağım bu sefer.

Evet bende bunları araştırınca kesin değişim verilir bende iade ederim diye Samsung'u almıştım. 2 monitörde elimde patladı resmen. Şimdi Samsung ile görüşüyorum Afyon'da varmış servisi bir götüreceğim oraya. O sırada da ASUS'u kullanırım tekrar ekranda sorun çıkarsa iyi bir video fotoğraf ile kanıtlayacağım bu sefer.

Sonuçları aktarırsınız. Bilgilenmiş oluruz. Hayırlısı olsun.

Gerçekten şans ve beğeni işi. Bende asus'un 2K 170hz Superfast, işi photosho, resim olanlar için olan sertifika belgesi olan bir monitörünü aldım, fazlasıyla memnunum, akıcılık ve görsellik güzel ama sanki beni beklediğim kadar tatmin etmedi gibi hissediyorum. Biraz beklentileri düşük tutup, ona göre hareket etmek lazım aslında teknolojinin bazı kısımlarında. Nazar değmesin, monitörümü seviyorum orası ayrı :)

Sonuçları aktarırsınız. Bilgilenmiş oluruz. Hayırlısı olsun.

Kutulamasını yaptım. ASUS'u da kurdum hakikaten ASUS'un ekranda şu an hiçbir şey yok ama göreceğiz bakalım birkaç gün içerisinde ne olur bilmem.

Gerçekten şans ve beğeni işi. Bende ASUS'un 2K 170Hz superfast, işi photosho, resim olanlar için olan sertifika belgesi olan bir monitörünü aldım, fazlasıyla memnunum, akıcılık ve görsellik güzel ama sanki beni beklediğim kadar tatmin etmedi gibi hissediyorum. Biraz beklentileri düşük tutup, ona göre hareket etmek lazım aslında teknolojinin bazı kısımlarında. Nazar değmesin, monitörümü seviyorum orası ayrı :)

Aman hocam nazar değmesin söylemeyin kimseye ben sustum sustum bir dedim çok iyi monitör diye paylaştım anında ekran gitti.

Kutulamasını yaptım. ASUS'u da kurdum hakikaten ASUS'un ekranda şu an hiçbir şey yok ama göreceğiz bakalım birkaç gün içerisinde ne olur bilmem.

Aman hocam nazar değmesin söylemeyin kimseye ben sustum sustum bir dedim çok iyi monitör diye paylaştım anında ekran gitti.
Samsung'un monitör panelleri sıkıntılı diye biliyorum özellikle Curved tarafında. Lakin 2. monitörüm öncelerde 1. monitör olarak kullandığım 2K 144Hz Curved monitör. Soğuk havalarda ilk açılışta 1-2dk, oda çok soğuksa 6-7 dk'da düzeldiği oluyor. Garanti bitmeden panel değişimi yaptırmıştım fakat gene olmaya başladı. O yüzden belki G9'da olsa o modelinde de öyle absürt problemler de olabilir.

Samsung'un monitör panelleri sıkıntılı diye biliyorum özellikle Curved tarafında. Lakin 2. monitörüm öncelerde 1. monitör olarak kullandığım 2K 144Hz Curved monitör. Soğuk havalarda ilk açılışta 1-2dk, oda çok soğuksa 6-7 Dk'da düzeldiği oluyor. Garanti bitmeden panel değişimi yaptırmıştım fakat gene olmaya başladı. O yüzden belki g9'da olsa o modelinde de öyle absürt problemler de olabilir.

Şimdi servise verdim geldim. Ya panel ya da direk değişim yaparız eğer onay gelirse diyor. Umarım direk sıfır kapalı kutu falan gelir. Taksiyle gittim bir de 400 TL ona verdim. Tekrar almaya gideceğim. Hem bozuk mal satıyorlar bir de bana masraf yaptırıyorlar. Çözülsünde razıyım.

Şimdi servise verdim geldim. Ya panel ya da direk değişim yaparız eğer onay gelirse diyor. Umarım direk sıfır kapalı kutu falan gelir. Taksiyle gittim bir de 400 TL ona verdim. Tekrar almaya gideceğim. Hem bozuk mal satıyorlar bir de bana masraf yaptırıyorlar. Çözülsünde razıyım.
Valla normal bir durum değil. Umarım sizi memnun edecek şekilde çözerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı