Samsung Odyssey Neo G9 QHD 240 HZ 1 MS - 19.999 TL

26 TB sadece internal depolama hocam, yedeklemeler ve şu anda kullanmadığım eski NAS sunucusuyla sırf HDD olarak 100 TB üstü.

Eski SD kartları vesaire saysak onlarda onlarca TB var. Her türlü depolamayı saysak 200 TB'ye yakın belki daha bile fazladır. ^^
Açıkçası ne diyeyim, maşallah. Hayrını görün. 😀

Teşekkürler. ^^ <3
@Yiğit KAMURAY Hocam konuyla alakasız olarak sizi burada yakalamışken sormak istedim. Hem Superlight hem Model O kullanan biri olarak çok fark hissediyor musunuz? Model O Wireless şu sıra en uygun fiyatlı Wireless mouselardan birisi. Bu konuda düşüncelerinizi merak ediyorum. 1.000 liraya kadar çıkabilirim, ROG Gladius III Wireless düşünüyordum Amazon'dan ama 2 günde 1.500 liraya dayandı. Sizce Model O kalite ve ergonomi bakımından Superlight'a kıyasla nasıl bir mouse, alınır mı?

@Yiğit KAMURAY Hocam konuyla alakasız olarak sizi burada yakalamışken sormak istedim. Hem Superlight hem Model O kullanan biri olarak çok fark hissediyor musunuz? Model O Wireless şu sıra en uygun fiyatlı Wireless mouselardan birisi. Bu konuda düşüncelerinizi merak ediyorum. 1.000 liraya kadar çıkabilirim, ROG Gladius III Wireless düşünüyordum Amazon'dan ama 2 günde 1.500 liraya dayandı. Sizce Model O kalite ve ergonomi bakımından Superlight'a kıyasla nasıl bir mouse, alınır mı?
Hocam şu anda cevap veremiyorum, size daha sonra döneceğim detaylı bir şekilde. Özür dilerim.
Merhabalar hocam, öncelikle geç cevap için özür dilerim.

Model O'da şahsen gayet kaliteli bir mouse fiyatı için ancak G Pro X hem malzeme kalitesi bakımından hem genel hissiyat olarak daha üstün. G Pro X'te yapabileceğiniz ayarlar çok kısıtlı.

DPI ve Hz ayarından başka bir şey yok. Tabii ki macro seçenekleri var ama soldaki iki tuşu zaten oyunlarda kullanıyoruz, onlara atamayınca atayabilecek tuş kalmıyor.
1653928966873.png

Bu ise Glorious Model O Wireless'ın;
1653929027808.png

Gladius benim elime mükemmel oturuyor aslında, ilk orjinal Gladius'um vardı 2000 Hz'lik ve sonra 2 adet Gladius II Origin'im ve 1 adet Gladius II Core'um vardı. Bir ara Gladius III Wireless alıp denemek isterim.

Şahsen Model O mu G Pro X mi derseniz, kesinlikle G Pro X derim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı