Samsung Odyssey OLED G9 alınır mı?

bekoshen

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dell Alienware 360HZ 24.5" 0.5 FAST İPS - MSI Z490-A Pro 1200 DDR4 4800 - RTX 3080 Palit GameRock 10 GB - Intel i5-11400 - Neoforza 16 GB (2x8) 4000Mhz CL16 - Gamepower WARCRY Kasa - SanDisk Ultra 500GB M.2 SSD 2400-1750 - Cooler Master MWE 650W Bronz - Snowman T6 Ultra - 2. DP: MSI Optix MAG322CQR 31.5 1ms 165Hz VA
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bu monitörü almayı düşünüyordum ancak indirime girmiyor uzun zamandır.
Ancak daha farklı bir modeli indirime girdi. Büyük ihtimalle daha önceden çıkmış olan modeli akıllı olmayan modeli bu. Sizce alınır mı? Fiyat/performans panel kalitesi ve OLED ömrü olarak iyi bir monitör mü bu model? İlk attığım model ile içindeki panel veya teknolojiyi karşılaştırabileceğim bir site bulamadım çok fark var mıdır? Epey ve VERSUS.COM üzerinden monitörleri karşılaştırdım ancak aynı panel mi? Bilgisi olan arkadaşlardan tavsiye öneri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung Oled G95SC vs G93SC diye aratırsan ....54suxuf ile ....34suxuf olanın farklarını görebilirsin. Bildiğim kadarıyla aralarında Smart TV özelliği farkı var, bir de 54'lü olanda işlemci mi ne varmış.

Aynı monitörün akıllı olmayan modeli. Haliyle içinde bir işlemci, sistem ve Wi-Fi, BT gibi özellikler de kayboluyor. OLED yanma probleminden korkuyorum. O yüzden uzun süredir takibinde olup almaya yemediğim bir monitör. Bence 6 daha ver Smart olanı al. 39K'ya yoksa OLED fantezin yoksa bunu öneririm.

Aynı monitörün akıllı olmayan modeli. Haliyle içinde bir işlemci, sistem ve Wi-Fi, BT gibi özellikler de kayboluyor. OLED yanma probleminden korkuyorum. O yüzden uzun süredir takibinde olup almaya yemediğim bir monitör. Bence 6 daha ver Smart olanı al. 39K'ya yoksa OLED fantezin yoksa bunu öneririm.

OLED şart hocam :D

Geri
Yukarı