Samsung Pass Kök dizinine erişildi hatası veriyor

Yiğit_6108

Hectopat
Cihazıma Custom ROM kurmaya çalıştım fakat başaramadım.
Stock roma çevirdiğim zaman bu hatayı aldım ve buna ek olarak güvenli klasör de çalışmıyor. Ne yapmalıyım?
Cihazım G770FXXU8HWF5 budur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stock roma çevirdiğim zaman bu hatayı aldım ve buna ek olarak güvenli klasör de çalışmıyor.
Artık bir şey yapamazsınız. Kimi Samsung sistem uygulamalarını ya da güvenli klasör gibi araçları kullanabilmeniz mümkün değil. Knox sayacını attırmışsınız. 0'ken 1 olmuş ve geriye dönderilebilir bir şey değil. Size tavsiyem, cihazınızda Exynos işlemci varmış, Custom ROM için tam anlamadan yeniden denememeniz. Snapdragon işlemcili modellere kıyasla epey zor çünkü.

Artık bir şey yapamazsınız. Kimi Samsung sistem uygulamalarını ya da güvenli klasör gibi araçları kullanabilmeniz mümkün değil. Knox sayacını attırmışsınız. 0'ken 1 olmuş ve geriye dönderilebilir bir şey değil. Size tavsiyem, cihazınızda Exynos işlemci varmış, Custom ROM için tam anlamadan yeniden denememeniz. Snapdragon işlemcili modellere kıyasla epey zor çünkü.
Cihazımda snapdragon 855 işlemci var exynos değil. Peki bu knox sayacının 1 yada 0 olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230806_034725_CPU-Z.jpg
    Screenshot_20230806_034725_CPU-Z.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 59
Knox sayacının 1 yada 0 olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim.
Eski Android sürümlerinde root olmadan görüntülenebiliyordu ancak artık Android içerisinden görüntülemek mümkün değil.

Telefonunuzu kapatıp Download Mode'a alın. "Warranty Void" değerini kontrol edin. 0 veya 1 şeklinde bir değer, eğer 1'se yanında parantez içinde buna neden olan eylemin kodu yer alır. Download Mode'a girmeyi ve geri çıkmayı biliyorsunuzdur sanırım.

Eski Android sürümlerinde root olmadan görüntülenebiliyordu ancak artık Android içerisinden görüntülemek mümkün değil.

Telefonunuzu kapatıp Download Mode'a alın. "Warranty Void" değerini kontrol edin. 0 veya 1 şeklinde bir değer, eğer 1'se yanında parantez içinde buna neden olan eylemin kodu yer alır. Download Mode'a girmeyi ve geri çıkmayı biliyorsunuzdur sanırım.
"0x1" Olmuş :cry:

Dediğiniz değer "0xE03" olarak yazmakta.

Geri
Yukarı