Samsung pixel nasıl ROM atılır?

RC.

Bir müddet bekleyin.

Bütün yedeklerinizi alın.

@Marcolomboss hocam.
Bu ROM Samsung A12 için uygun mudur?

Sorun yaratır mı bilmiyorum ama dediğiniz gibi stock ROM iş görür.

@Harbi_adam

Stock Rom - Samsung Galaxy A12 SM-A125F U1 Stock Rom

Samsung A12 stock ROM (Android 10)

Eger problem oluşursa stock ROM kurunuz.
Rehber vb her şeyi yedekleyiniz.

Sorumluluk kabul etmem.
Tamam hocam
RC.

Bir müddet bekleyin.

@Marcolomboss hocam.

@Harbi_adam

Sorumluluk kabul etmem.
RC.

Bir müddet bekleyin.

@Marcolomboss hocam.

@Harbi_adam

Sorumluluk kabul etmem.
.
@416274 @Gamers_Xion cok teşekkür ederim.

@Marcolomboss pixel ROM öneriniz var mı?

Hocam araştırma yaptım ama hiç biri official değil. Farklı sürümlerden uyarlama gözüküyor. Varsa LineageOS veya RR kullanılabilir. Samsung akıl edip düşünememiş mi ki OneUI kasma yapıyor anlamadım. Tekrar baştan güzel bir stock ROM atıp deneyimleyin. Eğer kasma donma devam ediyorsa sorunları ile birlikte de olsa custom ROM kurulabilir.
Cihaz o kadar ara model ki doğru düzgün ROM bile yok piyasada. XDA'yı alt üst ettim ama çoğunun sorunları mevcut.

Hocam araştırma yaptım ama hiçbiri official değil. Farklı sürümlerden uyarlama gözüküyor. Varsa LineageOS veya rr kullanılabilir. Samsung akıl edip düşünememiş mi ki oneuı kasma yapıyor anlamadım. Tekrar baştan güzel bir stock ROM atıp deneyimleyin. Eğer kasma donma devam ediyorsa sorunları ile birlikte de olsa Custom ROM kurulabilir.
Cihaz o kadar ara model ki doğru düzgün ROM bile yok piyasada. XDA'yı alt üst ettim ama çoğunun sorunları mevcut.

Baska ROM var mı hocam?

Hocam araştırma yaptım ama hiçbiri official değil. Farklı sürümlerden uyarlama gözüküyor. Varsa LineageOS veya rr kullanılabilir. Samsung akıl edip düşünememiş mi ki oneuı kasma yapıyor anlamadım. Tekrar baştan güzel bir stock ROM atıp deneyimleyin. Eğer kasma donma devam ediyorsa sorunları ile birlikte de olsa Custom ROM kurulabilir.

Hocam arkadaş bunu kursa sıkıntı olur mu?
MiMaRİ ARM64 ve a/b biçiminde TWRP ile install yapabilir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220106-214107_Via.jpg
    Screenshot_20220106-214107_Via.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 43
Uygun ROM bulunabilirse TWRP ve ROM atılmasına yardımcı olabilirim.
Samsung'un gerçekten çok fazla modeli var. Bundan dolayı uygun ROM bulmak zor çoğu cihaza.

Baska ROM var mı hocam?
Var ama hepsinin sorunları var. WI-FI kopması, ses sorunları, bluetooth sorunları gibi. İşinize yarayacağını sanmam. Bunlar gibi sorunlu ROM'lar hard brick yapabiliyor.
Uygun ROM bulunabilirse TWRP ve ROM atılmasına yardımcı olabilirim.

TWRP var ROM yok sorunda burada işte :D Birisi de çıkıp stabil şekilde ROM yapıp sunmamış şimdiye kadar. User geliştiriciler kendi kafalarına göre yapıp yayınlamışlar. Test falan da etmemişler ki diğer kullanıcılar geri bildirim sağlayıp sorunları belirliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı