Samsung R540 anakart değişimi

Tayfun Yazıcı

Centipat
Aşağıda resmini eklediğim modelli anakartımı değiştirmek istiyorum zira ekran kartım bozulmak üzere bilgisayar mavi ekran verip duruyor, görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti falan diyor ve ekran kartım değiştirilebilir değil maalseff. Ama aynı model abakart bulamadım. Şekil olarak aynı görünenler var, acaba onlardan alsam bir sorun olur mu? Mavi ekran hatamı da ekliyorum aşağıya

Anakart Model.jpeg

Dosya Ekleri

• IMG_20191103_155413.jpg
    IMG_20191103_155413.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20191103_155411.jpg
    IMG_20191103_155411.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Maliyeti ne olacak?
Aldığın mavi ekran ile ilgili olarak minidump dosyalarını paylaşırsan ve donanımsal sorun yoksa çözüme yönelik öneri yapan olabilir.

Linkte minidump dosyası ve detayı anlatılıyor.

Takılacak anakart da çıkma olduğu için onun ekran kartı ne zaman sorun çıkarır bilemezsin. O nedenle biraz düşün istersen. Sahibinden'de 100 liraya sendekiyle aynı durumda anakart olunca insan ister istemez işkilleniyor.

Linkte minidump dosyası ve detayı anlatılıyor.

Takılacak anakart da çıkma olduğu için onun ekran kartı ne zaman sorun çıkarır bilemezsin. O nedenle biraz düşün istersen. Sahibinden'de 100 liraya sendekiyle aynı durumda anakart olunca insan ister istemez işkilleniyor.
o linke de bakamadım ki hiç açılmıyor artık, teşekkür ederim desteğiniz için

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı