Samsung R540 MAC OS Başarılı kurulum

Merhaba arkadaşlar. Ben Samsung R540-JS02TR bilgisayarıma 2 gün uğraşımın sonunda başarılı olarak Yosemite'yi kurdum. Öncelikle, ben beta 2'yi değil, developer preview 1'i indirip, ona göre şu rehberdeki yazanları uyguladım: [GUIDE] Yosemite 10.10 USB bootable Installer{Updated Beta 1} - OS X 10.10 Yosemite - HackintoshOSX.com

Hard Disk'im GPT olmadığı için Beta 1 için MBR patch bulup yükleyip sorunsuz olarak yüklemeyi gerçekleştirdim. Windows 8.1 ile dual boot olarak kullanıyorum.

Sistemimde ATI Mobility Radeon 5470 ekran kartı vardı, GraphicsEnabler=Yes yazarak çalıştırmayı başardım.

Sistemdeki Broadcom dahili wifi'ı hiçbir şekilde tanımadığı için, kullandığım Edimax EW-7811Un USB dongle'ın Realtek üzerinden driverlarını indirdim. ALC269 Mavericks'te ses kartımı çalıştırıyordu, hala çalıştırıyor. Şu an hala dp1 yüklü, henüz güncellemeleri yapmadım, az sonra güncellemelere başlayacağım. Eğer bir sorun çıkarsa tekrar bu başlık üzerinden bilgilendiririm.

Bunlar da kurduğum sistemden ekran görüntüleri:

kilRHkY.jpg

v6qvoOx.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bilgisayarima ml2 kurdum yükleme bittikten sonra restart yaptıktan sonra apple logosunda takılıp kalıyor bunun nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim kafayi yemek üzereyim.

Donan ekranı Bilgisayarımdan Ekran kartını sökerek hallettim heralde amd/atı ekran kartlarını iatkos ml2 desteklemiyor.Şimdi sistem güzel bir şekilde çalışıyor fakat ekran kartını takınca tekrar'dan Boot0:gpt error veriyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı