Samsung RF511-S02 İşlemci Sıcaklığını Düşürme

Sırf rf511 model kullandığım ve forumda bu konuda başlıkları gördüğüm için üye oldum.İlk dikkatimi çeken bios ayarları verilen foto olunca da kayıt olmaya karar verdim.sata ve usb3 ayarları bu şekilde olan kim bilir kaç laptop vardır.performansın yarısını bile kullanmayan belkide yüzlerce kullanıcı.battery life cycle disable da pil %100 doldurulur.ve pil ömrü kısalır.enable da pil %80 doldurulur.RF511 8 yıldır pil hala sağlam.laptopları mümkün olduğunca prizde kullanın.oyun performansı için güç ayalarını yüksek performansa getirmeyi unutmayın.düşük fps durumları ile karşılaşmamak için.oyunların optimus nvidia üzerinden açın.harddiski ssd ile değiştirin.performans katlanır ısı düşer.belirli aralıklarla fan çıkışları ram usb eternt vs. deliklerini statik elektrik dikkat ederek süpürge ile temizleyin.klavye tuş açıklıklarını da.laptop soğutucu altlıklardan alıp kullanmanız ısı düşürmek için önerilir.bu laptoplarda işlemci soketten sökülebilir.fakat nvidia chip sabit.işlemci yükseltme benzer bozuk kırık laptop bulursanız yapılabilir.bu laptopun tek sorunu artık güncel olmayan bir ekran kartına sahip olması.benzer desktop sisteme gt1030 taksanız uçar.(2 çekirdek 4gbram gt1030 masada uçmak! için beklemede.)rf511 samsungun yanlışlıkla oyuncu bilgisayarı ayarında üretip pişman olduğu ve benzerlerini üretip devam ettirmediği bir üründür.8 yıldır süper oyun laptopları dışında şunu da alsam diyeceğim kalitede bir ürün pek görmedim.2 yılda bir ürün yenilemiyorsanız kötü bir tüketicisiniz demektir.cep telefonu mantığı.kısa sonuç laptopların baş düşmanı yere düşmeleridir.düşürmeyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı