Samsung S10+ hala alınır mı?

iPhone SE tercih etmeme sebebim küçük ekran olması, S20 fe hakkında birçok kişi ekranında problem olduğunu söylüyor.

4.999 TL.

4.999 TL gibi bir fiyatı var, sizce nasıl?

Ekranından dolayı SE 2020'ye olumsuz bakıyorum, genel olarak içerik izlediğim için rahat edemeyeceğimi düşünüyorum, görüşünüz için teşekkürler.

5000TL'ye iPhone iPhone XR bulunabiliyor iPhone alın derim ya da 5G destekli bir telefon bulursanız o fiyata onu alın derim Android'ler 2-3 yıl Update alıp bitiyor benim iPhone 5S cihazıma bu gün bile güncelleme geliyor Android çok sakat bir platform aslında.
SE 2020 kullanıyorum, ekranı ve pili yetersiz.

Telefondan beklenti önemli şimdi kimi iPhone 6 ya çok kötü diyor artık pili yetmiyor diyor fakat bana 7-8 saat gidiyor performansıda yeterli oyun oynayan birine 6 yavaş gelecektir fakat ben sosyal medya mesaj ve alo demek için kullanıyorum gayet yeterli geliyor.

5000TL'ye iPhone iPhone XR bulunabiliyor iPhone alın derim ya da 5G destekli bir telefon bulursanız o fiyata onu alın derim Android'ler 2-3 yıl Update alıp bitiyor benim iPhone 5S cihazıma bu gün bile güncelleme geliyor Android çok sakat bir platform aslında.

Uzun zamandır iPhone kullanıyorum, ekran ve bataryasından pek memnun değilim.
Üst segment cihazlarının batarya ve ekranları gayet iyi fakat malum fiyat ortada, 5000-6000 TL civarında önerebileceğiniz Android cihaz var mı?

Telefondan beklenti önemli şimdi kimi iPhone 6 ya çok kötü diyor artık pili yetmiyor diyor fakat bana 7-8 saat gidiyor performansıda yeterli oyun oynayan birine 6 yavaş gelecektir fakat ben sosyal medya mesaj ve alo demek için kullanıyorum gayet yeterli geliyor.
Ekran sürenizi paylaşır mısınız? %100 bir dolumla dediğiniz süre imkansız. Ayrıca custom rom denen bir destek de var, rahat 5 yıl alır custom şeklinde.

Batarya performansından memnun musunuz? Kullanımızın ne kadar yoğun?
Batarya olarak memnunum, mükemmel değil. Yoğun kullanırsanız 4 ile 4.5 saat arası bir Ekran Süresi alıyorsunuz (Yoğun kullanımdan kastım aralıksız şekilde 4 saat oyun oynamaktan bahsettim). Eğer ki günde 30 dk 1 saat oyun oynarım, gerisinde youtube ve sosyal medyalarda takılırım derseniz 6.30 7 saat gibi süreler görebilirsin. Ben her gün 1.5 saat kadar youtube, 30 dk oyun ve yatana kadar da sosyal medyada geziniyorum rahat şekilde günümü çıkartıyor.
iPhone SE, tek kamerası ile S10 Plus’a çok rahat meydan okuyabilir. Her şey kamera, sensörün fazlalığı değil. Gece modunda haklısınız. Fanboyluğa gerek yok.
Babam Iphone 11 kullanıcısı ve s10+ ile çok daha iyi görünen fotoğraflar çekebiliyorum. Çözünürlük dahil.

Eğer özel bir sebebiniz yoksa Apple'a para kaptırmayı doğru bulmuyorum, onlarca özellikten iyi sistemlerden ve rahatlıktan mahrum kalıp üstüne 2 katı kadar para ödüyorsunuz. 6 yıl kadar deli Apple fanıydım, s10+ kullandıktan sonra bir daha yüzüne dahi bakmam o firmanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı