Samsung S10e alınır mı?

Yanlış Bilgilendirme
SD 855 işlemci grafik kartı değil. Ben de Mi 9T den bahsettim. Xiaomi Redmi Note 8 Pro alarak parası cebinde kalır demek istedim.
SD 855 içinde grafik kartı da bulunduran bir işlemcidir. Telefonlarda ayrıca grafik kartı yoktur. SD 855 içindeki grafik kartı da çok daha iyi emin olun.

Arkadaşlar ben çoğunlukla instagram kullanıyorum ve fotoğraf atınca veya video atınca kalitenin düşmesini istemiyorum. Xiaomi ve oneplus tarzı telefonlarda instagrama video,fotoğraf atınca çok kalite düşüyor diyolar.
@Ali Can CEBECİ kardeşim telefondan memnun musun ? İnstagrama snapchate fotoğraf atınca kalite düşüyor mu ?

Arkadaşlar ben çoğunlukla instagram kullanıyorum ve fotoğraf atınca veya video atınca kalitenin düşmesini istemiyorum. Xiaomi ve oneplus tarzı telefonlarda instagrama video,fotoğraf atınca çok kalite düşüyor diyolar.
@Ali Can CEBECİ kardeşim telefondan memnun musun ? İnstagrama snapchate fotoğraf atınca kalite düşüyor mu ?
Ben mutluyum. Belki ısınma problemi sık yaşanmasa da yaşandiği zaman rahatsızlık veriyor. Instagram ve Snapchat kullanmıyorum. Fotoğraf kalitesinin düşmesiyle ilgili bilgim yok.

S10 serisinde kameraya onun için bile mod koymuşlar.

Kardeşim o zaman gidip iPhone alican, androidlerinde hepsinde bu sorun var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı