Samsung S10E İle Çektiğim Fotoğraflar - 2

Tebrik ederim @SideWinder hocam harika kareler yakalamayı başarabilmişsiniz.
Hocam hangi kamerayı kullandınız? Ben de tasarlayacağım oyunda kullanacağım görselleri iyi bir kamera ve iyi bir çözünürlükle çekmek isterim.

Merhabalar hocam belki yeri değil ancak S10E'nin batarya ömrü nasıldır?

Ortalama diyebilirim. Bir günü ucu ucuna çıkartıyor.

Tebrik ederim @SideWinder hocam harika kareler yakalamayı başarabilmişsiniz.
Hocam hangi kamerayı kullandınız? Ben de tasarlayacağım oyunda kullanacağım görselleri iyi bir kamera ve iyi bir çözünürlükle çekmek isterim.

Teşekkürler. Kamera olarak, başlıkta da görüleceği üzre S10e model telefonun kameralarını kullandım. :)

Şu resimi duvar kağıdı olarak gönderebilir misiniz ? Bu arada gerçekten hepsi mükemmel elinize sağlık.
IMG-28.jpg

Ortalama diyebilirim. Bir günü ucu ucuna çıkartıyor.

Teşekkürler. Kamera olarak, başlıkta da görüleceği üzre S10e model telefonun kameralarını kullandım. :)

Hocam birkaç ay garantisi kalmış temiz bir S10e almayı düşünüyordum da ortalama 3000TL fiyatı var. Batarya da aklım kaldı.

Hocam birkaç ay garantisi kalmış temiz bir S10e almayı düşünüyordum da ortalama 3000TL fiyatı var. Batarya da aklım kaldı.

Bu boyuta göre batarya performansı normal. Açıkçası ben, optimum bir kullanımla ve gereksiz uygulamaları/servisleri kapatarak bir günü rahatça çıkartıyordum. 6 ila 8 saat arası ekran süresi aldığım oluyordu.

Aktif olarak telefonu kullanacaksan, sürekli elinde olacaksa, batarya seni üzebilir. Ama dediğim gibi, bu boyuta ve işlemciye ancak böyle bir batarya süresi alabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı