Samsung S20 FE alınır mı?

Bütçe 1 gıdım daha oynamıyorsa al geç.

Nasıl hocam tasarımı gayet iyi bence ama öznel tabii dediğiniz gibi.
Ben de dizaynını sevmiyorum valla.
Tabii ki alınır. Ben şahsen kullanıyorum. Kamera, performans, ekran ve arayüz konularında her türlü tatmin eder. Arka kamerası zaten iPhone 11'den iyi, 12 ile yarışıyor. Batarya konusunda bir şey diyemem çünkü o sizin kullanım şeklinize bağlı. Telefonun detaylı incelemesi profilimde mevcut. Bakmanızı öneririm. Mutlaka alın o telefonu.
11 konusunda haklısınız ama 12 ile yarışıyor bir tık abartı değil mi? 🙂

Bende bu fiyat bandında telefon almayı düşünüyorum ama çıkış tarihinden dolayı güncelleme sıkıntısı yaşar mıyım? Sadece o yüzden kafamda soru işareti var. Ne kadar götürür bu telefon beni?

Ben de dizaynını sevmiyorum valla.

11 konusunda haklısınız ama 12 ile yarışıyor bir tık abartı değil mi? 🙂
Bence güzel hocam tutuş hissiyatı olsun tasarımı olsun ama S21FE gibi olsaydı biraz daha iyi olurdu ve ekran kasa oranı biraz arttırılsaydı.

Bende bu fiyat bandında telefon almayı düşünüyorum ama çıkış tarihinden dolayı güncelleme sıkıntısı yaşar mıyım? Sadece o yüzden kafamda soru işareti var.
Güncelleme sıkıntısı yaşarsınız ama bu önemli bir problem değil.
Android 7 ile bile neredeyse her uygulamayı açabiliyorsunuz.

Bende bu fiyat bandında telefon almayı düşünüyorum ama çıkış tarihinden dolayı güncelleme sıkıntısı yaşar mıyım? Sadece o yüzden kafamda soru işareti var.
Güncelleme almaz bu kadar.Bir zararını görmedim şuana kadar.S8 falan kullanan insanlar var bu devirde.

Merhaba başka bir sorum daha olacaktı. Iphone 6S var şuan ekranı kırık ekranı tamir ettirsem fiyat ne kadar olur veya tamir ettirmeye değer mi? Uygulamalar ne kadar daha güncelleme alır?

Geri
Yukarı